Lavantalık Yapalım

M

Misafir

Forum Okuru
Lavantalık Yapalım
lavanta bohçası Lavantalık Yapalım Malzemeler
İçinden kordela geçirilebilecek tipte 30cm fisto

Kordela Kumaş güller
Tülbent
Lavanta
Yapılışı
Fistonun içinden kordelayı geçirin
Tülbent ile küçük torbalar yapıp içine lavanta doldurun ve kumaş güller ile birlikte fistonun üstüne dikin.

Dolabınızın içine bu fistoyu asıp guzel kokmasını sağlıyabilirsiniz.

Gusül abdesti alırken idrar gelmesi durumunda ne yapalım ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Gebelik testini ne zaman yapalım ben hamilemiyim kızlar ? Gebelik testini ne zaman yapalım ben hamilemiyim kızlar ?
iyi gunler arkadaslar benim normalde adetim en fazla 5 gun gecikmistir hatta cogu zaman nerdeyse gunumde oluyorum ama bu sefer 11 gun oldu ve adet olmadim bide eşimle korunmasiz birlikte oluyoruz acaba hamile miyim gecen hafta midem bulanip başım...
Bilmedikleriniz 1
5 rakamını öğreniyoruz? Beşgen yapalım mı? 5 rakamını öğreniyoruz? Beşgen yapalım mı?
Anasınıfı çalışmaları arasında sürekli pekiştirilen çalışmalardan olan sayılar konusu her daim karşımıza çıkar. Önemli olan sayı kavramını verirken ilişkilendirmede başarılı olmak ve tekrarı gerektiği şekilde yerine getirmektir. Anasınıfında 5...
Egitim 0
Sert mi yumuşak mı? Robot yapalım Sert mi yumuşak mı? Robot yapalım
Anasınıfı artık malzeme çalışmalarını keyifli oluşundan ve çocuklarda yaratıcılığa teşvikte bulunduğundan önceki günlerde bahsetmiştim. Öğrencilerin düşündüklerini eyleme geçirme becerisine teşvik olabilecek olan artık malzemelerden olan boş...
Egitim 0
Farklı hayvanlar yapalım mı çocuklar Farklı hayvanlar yapalım mı çocuklar
Anasınıfı eğitim öğretim ortamı çok zengindir. Aynı zamanda esneklik ve gündelik yaşantıdan kesintiler bulunduğundan çocuklar için oldukça etkili bir ortam zenginliği oluşturmaktadır. Ben birçok basit etkinlik esnasında hayatın içinden örnekler...
Egitim 0
Gusül abdesti alırken idrar gelmesi durumunda ne yapalım ? Gusül abdesti alırken idrar gelmesi durumunda ne yapalım ?
Gusül abdesti alırken idrar gelmesi durumunda ne yapalım ? Diyelim ki gusül abdesti alıyoruz tam çıkacağız ama çiş durumu var yani çiş yapmak gerekiyor. bunu ertelemek mi lazım gusülü bitirip sonra çiş yani idrarı yapmak mı lazım yoksa idrarı...
Tüm İslami Bilgiler 3