Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

selam güzel meleklerimm:nasılsınız kardeşlerim:ben çokkkkk sinirliyim adet olamadım bir turlu haff agrılar oluyor ama adet olamıyorum:bu gun eşim sprem testine etdi sonuçlar iyiymiş doktorada sormuş cok iyi demiş:çokkkk şükürolsun moralim biraz iyi oldu:ama içimde korku var ya bende bir şey çıkarsa:sizi çok seviyorum ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.AMİNNNNNNNNN

kızlar ben geldim yanlız moralim çok bozuldu :uhu: eşimin sperm sonuçları iyi çıkmadı maalesef... normalde 20.000.000 olması gerekirken eşimin 14.200.000 ve hareketleri yavaşmış eşimi ürolojiye sevk etti haftaya gel yumurta takibini başlatalım dedi doktor. ama eşim oraya bi daha gitmemi istemiyo haliyle morali çok bozuldu ben belli etmemeye çalışıyorum ama bende çok üzüldüm şimdi Avrasya hospital için önümüzdeki hafta cumartesi gününe hem eşim için hem kendim için randevu alıcam birde oraya gidicez bakalım ordakiler ne diycek. ama harbi çok moralim bozuldu yaaa bende zaten pko var yumurta azlığı var bide sperm sayısı düşük ve hareketi az olunca iyice moral sıfır oldu bende yaa Rabbim yardımcımız olsun :18:
canım asişim üzülme allah büyükdü sen pekmezi yedirmeye devam et :20.000000 nerde yazılmışki kağıtta:ben anlamadım ama doktor iyi demiş benim eşime:canım eşine üzgün oldunu belli etme dahada çok üzülür:sende üzülme canım benim

bu aralar çok araştırma yaptım malum belirtiler hamilemiyim acaba bumu şumu okudukça çok gazada geldim ilişkimden hemen sonra başlayan 10 gun boyunca adet olacakmışım gibi geçmeyen kasık sol kasık ağrısı mide bulanması ateşim halsizlik sabahlara kadar uyumayan ben gun içinde 2 3 kez uyur oldum göğüslerim şişti derken belirtiler hamlemiim dedirtti kan testi yaptırdım 1.20 değlim ama birşeyimde yokmıuş .. neden geçmedi ağrılar belimde başladı ağrımaya derken bir başka doktor yara var dedi adetin geçsin yakalım dedi test yaptırdım gene 1.20 negatif. ama yara değildir ağrılar dedi yolladı hala netice alamadım tekrar özel hastaneye gittim idrar yolu enfeksionu ama yara yokki dedi ilaç verdi ama bu arada hala adet gunum gelmedi yani ilişkiden 9 gun sonraya kadar olan süreç bende kullanmadım ilaçı nolur nolmaz belki kan testleri için erkendi ondan negatif çıktı die. bekledim.. sonra ağrım çok olunca devlete gititm doktor ultrasonla bakaım dedi bütün herşeyim tertemiz çıktı. kan baktırmadım bu sefer.. sonra çıldırdımm hepsi farklı bişi dedi e son doktora yeter deidm herkes farklı bişi dedi iice bakın ya neyim var dedim bu doktorda ultarsonda sistit oldumu ve douglasta ve sol paraoveryanda serbest sıvı var dendi ki 4 gun önceki doktor raporumda serbest sıvı falan gözlenmemiştir yazıodu.. neyse iltihap falan olabilir dedi 3 tane ilaç verdi ve ben hala adet olmadan kullanmamaya kararlıyım. sanırım aslında hamilelik belirtileriyle karıştırılan bi hastalık sisitmiş sanırım. kasık ağrısı ateş mide bulantısı gibi gibi.. ve birde sol göğsümden kızlığımdan beri süt gibi sıvı geliordu prolaktin yuksek dendi. ilaç verildi 7 ay önce 4 kere içtim kullanamadım unuttum hep. geçen seviyem düşük çıktı doktor kendiliğinden düşmezki dedi ilaçta çok kullanmamışsın dedi oda ALLAHA emanet yani ama ama bugunlerde o sıvıda azaldı.. vella ben bilemedim bu işi...

günaydınnnn. Defnem ben kendimi hamile gibi hissediyorum bugün:) Bulantılar öldürüyor:(
ohohh negüzel bak bulantı iyi bişey olmasada bebişini hissetmişsin dilek harika bi duygu dimi.mide bulantının üşütmeden değilde karnındaki melekten kaynaklandığını bilmek:)

günaydın hayırrlı cumalar bayanlar rabbim ne dileğiniz varsa kabul etsin buğün mübarek cuma hürmetne hayırlı evlatlar nasip etsin sağlık huzur versin aminnnnnnnnn
suzuum gönlüne sağlık allah kabuletsin:)

günaydın kızlar bugün sabah işe gittim ama patronum sen hastasın eve git dinlen dedi bende eve geldim... dün sperm sonuçlarını alamadım bu gün sabahda doktoru aradım öğlen gelicekmiş yani öğleden sonraya kaldı gene bi türlü kavuşamadım şu sonuçlara valla çatlıycam yaaa :D:D öğleden sonra gitmeye çalışıcam kendimi iyi hissedersem iyi hissetmezsem de pazartesne kalıcak artık bakalım :D:D
bak bide patronuna uyuz diyodun adam melek çıktı melek eve yollamış bak kıyamamış:) hadi koş al valla bende çatladım.

selam kızlar, cumanız mübarek olsun, rabbim bu mübarek günde tüm dualarımızı kabul etsin inşallah. Kızlar bu ay çok çalıştık :) geçen ay ki hüsrandan sonra kafaya takmamaya, sürekli düşünmemeye karar vermiştim. Önümüzdeki hafta,yani ayın 24-25'i gibi adet olmam gerekiyor. Ama 1 haftadır kabızlık çekiyorum, kasıklarımda sancı var. Çok iştahlıyım, ama yemek yedikten sonra niye bu kadar yedim ki diyorum :) midem bulanmaya başlıyor yediğimden. Offf ne bileyim, yine hayal kırıklığı korkutuyor beni. Sizinle paylaşmak istedim, iyi ki varsınız. Adetim geçerse inşallah haftaya test yaptırıcam.
inşallah reglin geçer test yaparsın bizede sürpriz yaparsın:) zaten kuruduk iyice birimiz hamiş kalalım artık kim olduğunun hiçbir önemi yok hamileyiiiimmmm diye başlayan bi cümle görmek çok büyük mutluluk oluyo:)rabbim hepimizin gönlüne göre versin

herkesee slmm.bende geldimmm...............6 haziran batim...hemide evliilik yıldönümümm
hoşgeldin yenisin sanırım:) evlilik yıldönümünde engüzel hediyen bebek olur belkide ama bu sefer canlısı:)

bu aralar çok araştırma yaptım malum belirtiler hamilemiyim acaba bumu şumu okudukça çok gazada geldim ilişkimden hemen sonra başlayan 10 gun boyunca adet olacakmışım gibi geçmeyen kasık sol kasık ağrısı mide bulanması ateşim halsizlik sabahlara kadar uyumayan ben gun içinde 2 3 kez uyur oldum göğüslerim şişti derken belirtiler hamlemiim dedirtti kan testi yaptırdım 1.20 değlim ama birşeyimde yokmıuş .. neden geçmedi ağrılar belimde başladı ağrımaya derken bir başka doktor yara var dedi adetin geçsin yakalım dedi test yaptırdım gene 1.20 negatif. ama yara değildir ağrılar dedi yolladı hala netice alamadım tekrar özel hastaneye gittim idrar yolu enfeksionu ama yara yokki dedi ilaç verdi ama bu arada hala adet gunum gelmedi yani ilişkiden 9 gun sonraya kadar olan süreç bende kullanmadım ilaçı nolur nolmaz belki kan testleri için erkendi ondan negatif çıktı die. bekledim.. sonra ağrım çok olunca devlete gititm doktor ultrasonla bakaım dedi bütün herşeyim tertemiz çıktı. kan baktırmadım bu sefer.. sonra çıldırdımm hepsi farklı bişi dedi e son doktora yeter deidm herkes farklı bişi dedi iice bakın ya neyim var dedim bu doktorda ultarsonda sistit oldumu ve douglasta ve sol paraoveryanda serbest sıvı var dendi ki 4 gun önceki doktor raporumda serbest sıvı falan gözlenmemiştir yazıodu.. neyse iltihap falan olabilir dedi 3 tane ilaç verdi ve ben hala adet olmadan kullanmamaya kararlıyım. sanırım aslında hamilelik belirtileriyle karıştırılan bi hastalık sisitmiş sanırım. kasık ağrısı ateş mide bulantısı gibi gibi.. ve birde sol göğsümden kızlığımdan beri süt gibi sıvı geliordu prolaktin yuksek dendi. ilaç verildi 7 ay önce 4 kere içtim kullanamadım unuttum hep. geçen seviyem düşük çıktı doktor kendiliğinden düşmezki dedi ilaçta çok kullanmamışsın dedi oda ALLAHA emanet yani ama ama bugunlerde o sıvıda azaldı.. vella ben bilemedim bu işi...
canım maşallah ne kadar uzun yazmışsın .canım en guzelini allah biliyor sen cok dua et bak belkide hamişsin

ohohh negüzel bak bulantı iyi bişey olmasada bebişini hissetmişsin dilek harika bi duygu dimi.mide bulantının üşütmeden değilde karnındaki melekten kaynaklandığını bilmek:)

suzuum gönlüne sağlık allah kabuletsin:)

bak bide patronuna uyuz diyodun adam melek çıktı melek eve yollamış bak kıyamamış:) hadi koş al valla bende çatladım.

inşallah reglin geçer test yaparsın bizede sürpriz yaparsın:) zaten kuruduk iyice birimiz hamiş kalalım artık kim olduğunun hiçbir önemi yok hamileyiiiimmmm diye başlayan bi cümle görmek çok büyük mutluluk oluyo:)rabbim hepimizin gönlüne göre versin

hoşgeldin yenisin sanırım:) evlilik yıldönümünde engüzel hediyen bebek olur belkide ama bu sefer canlısı:)
bacım hoş geldin

canım maşallah ne kadar uzun yazmışsın .canım en guzelini allah biliyor sen cok dua et bak belkide hamişsin
:) saol canım valla en kısa hali bu. benim size somak isteğim bişi var. ben 1 yıllık evliğim ama bebişin b si geçmezdi düşünmezdik gecen bu belirtilerden sonra bi annelik kapladı sormayın bi kerelik 5 mayısta korunmadık sonra bunları yaşadım sonra isitorum ben bu bebişi ya.. 13 mayısta ve 17 mayıstada korunmadık şimdi 25 mayıs adet gunum bu yeni olan ilişkiler içindemi 25 mayıstki adeti beklemem lazım yani yeni olsada .. ve bikaçgundur ağrım yoktu bugunde başladı adet olcam gibi.. bu kez bide hemen kalkmadım ve sabahtan beride nerdeyse amuda kalkıp durdum :p sporcuyum ya:) süreçte ne yapmalıyım nasıl anlıyım benim bugun aynı meni gibi akıntılar geliyor nedirki

selam güzel meleklerimm:nasılsınız kardeşlerim:ben çokkkkk sinirliyim adet olamadım bir turlu haff agrılar oluyor ama adet olamıyorum:bu gun eşim sprem testine etdi sonuçlar iyiymiş doktorada sormuş cok iyi demiş:çokkkk şükürolsun moralim biraz iyi oldu:ama içimde korku var ya bende bir şey çıkarsa:sizi çok seviyorum ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.AMİNNNNNNNNN

cnm benim ne yaparsan kendine yaparsın hiç bişeyi kafana takmaya değmez bu hayatta yaşa mutlu yaşa hemde hiç takma herşey olacağına varır ALlahımhayırlısını versin herzaman :kiss:

kendi haline bırak kendini biraz :D:D belkide bıraksan herşeyi bebeğin gelecek cnmm inşş hamişlik haberlerini alırız hepinizin de :kiss:

Geri