Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kızlaaar mucize gibi iki gündür test yapıyodum ikinci çizgiyi silik oarak gördüm.bugünde kan testi yapmaya gittik.kan serumundan 15 daikada negatif yada pozitifliğini söylüyolarmış ve sonuç pozitiiif ama bhcg degerim yarın aksam çıkıcak.hala inanamıyorum daha sevinemedim bile bhcg degerimi görmedendekızlar dua edin degerim yuksek cıksın

cnm istediğim o sonucu nihayet gördüm bu topiğin sahibi ben artık bende hamişim tabi daha çok yeni kalbi atana kadar inanamıcam sanırm hamiş olduğuma Rabbim kimseye aratmasın isteyen herkese versin inşallah <3
amin cok sevindim canım ya Allah kucagına almayı nasip etsin inşalah.

kızlaaar mucize gibi iki gündür test yapıyodum ikinci çizgiyi silik oarak gördüm.bugünde kan testi yapmaya gittik.kan serumundan 15 daikada negatif yada pozitifliğini söylüyolarmış ve sonuç pozitiiif ama bhcg degerim yarın aksam çıkıcak.hala inanamıyorum daha sevinemedim bile bhcg degerimi görmedendekızlar dua edin degerim yuksek cıksın

aaaa cnm çok sevindim Rabbim seninde yüzünü güldürdü değerin kaç çıktı meraklandım şimdi hemen yaz yupis:bebem:

Canim 123 cikti iki gun sonrada 298 :nazar::nazar::nazar:masallah cok mutluyum haftaya sali doktora randevum var. Sen nasilsin lavis ne durumdasin:dp8::hamis:

oooo süper bi haber bu cnm yaa çok sevindim Rabbim seni de sevindirdi çok şükür darısı tüm isteyen arkadaşlarımızın başına olsun inşş valla ben iyiyim şimdilik belirti fln öle çok yok. İleride nolur bilemem...
:hede::baby::kiss::asskim::tik:

Geri