Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

beni arıyo sanırım sule :rolleyes::) burdayım ben azize buyur :ar4fd:.... Bu arada arkadaşlar bu topiği açalı 4 yıl filan olmuş ne çabuk geçiyo zaman yaa hayret bişey ikizlerim oldu bebisimbebisim8 ayları bitti bile çok tuhaf bişi bi anda hamile kalıyosun bi anda kucağına alıyosun ve zaman hızla akıp gidiyo. Çok şükür ben meleklerimi kucağıma aldım :bebem:ve bu topikte benimle beraber yürüyen bazı arkadaşlarım da şükürler olsun rabbimin izni ile yavrularını kucaklarına aldılar dileğim Rabbim tüm isteyenlere de nasip etsin inşallah..:erkek bebe::hamileyim::tik::yyy:

beni arıyo sanırım sule :rolleyes::) burdayım ben azize buyur :ar4fd:.... Bu arada arkadaşlar bu topiği açalı 4 yıl filan olmuş ne çabuk geçiyo zaman yaa hayret bişey ikizlerim oldu bebisimbebisim8 ayları bitti bile çok tuhaf bişi bi anda hamile kalıyosun bi anda kucağına alıyosun ve zaman hızla akıp gidiyo. Çok şükür ben meleklerimi kucağıma aldım :bebem:ve bu topikte benimle beraber yürüyen bazı arkadaşlarım da şükürler olsun rabbimin izni ile yavrularını kucaklarına aldılar dileğim Rabbim tüm isteyenlere de nasip etsin inşallah..:erkek bebe::hamileyim::tik::yyy:
NE GÜZEL LAVİŞ SENİN İKİZLERİN Mİ OLDU MAŞALLAH HAYIRLI SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLÜ OLSUNLAR İNŞALLAH.

evet yakışıklım valla yaşlarına 1 ay var Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin. İlk sayfadaki yazdıklarımı okudum da neler neler olmuş vay bee hakkaten...:) Aynen lavişim Rabbim sağlık sıhhat versin hayırlı ömürleri olsun yavrularımızın Rabbim isteyene de tattırsın bu duyguyu inşallah bebisim:hamileyim:

ay ne güzel gözünüz aydın canım ne güzel ikiz bebeğin olmuş darısı bana ve tüm isteyene olsun nasıl ikiz bebek bakımı zormu bende çok istiyorum ama birtaraftan çok korkuyorum bakamam diye ikiz bebeklere hamile kalma dönemin çok zor geçtimi normal tek bebek hamişlerinden farklı birşey oluyormu mesela beslenmen aşermen bulantıların gibi şeyler daha fazlamı oluyor merak ettim

ay ne güzel gözünüz aydın canım ne güzel ikiz bebeğin olmuş darısı bana ve tüm isteyene olsun nasıl ikiz bebek bakımı zormu bende çok istiyorum ama birtaraftan çok korkuyorum bakamam diye ikiz bebeklere hamile kalma dönemin çok zor geçtimi normal tek bebek hamişlerinden farklı birşey oluyormu mesela beslenmen aşermen bulantıların gibi şeyler daha fazlamı oluyor merak ettim

çok teşekkürler canım aynen Rabbim tüm isteyenlere tattırsın bu duyguyu annelik başka bişey. İkiz hamilelik de aslında diğerinden farklı olduğunu düşünmüyorum belirtiler filan ama tabii hormonlar filan daha fazla artabiliyor. Örneğin benim ilk aylarım özellikle 6 aya kadar iyiydi tabi ilk 3 ay bulantılar yaşadım ve kanamam oldu düşük riski yaşadım. İlk 3-4 ay sürekli dinlenerek geçti. 6 aydan sonra da değerler çok yükselmeye başladı. Kemik kas ağrılarım oldu sürekli kalsiyum magnezyum kullanıyordum. Karaciğer enzimlerim yükseldi kaşntılar oldu. Preeklampsi geçirdim 36. haftada da geldi miniklerim çok şükür yoğun bakıma ihtiyaç duymadılar ama benim idrarda protein filan çıkmıştı son zamanlarda tansiyon yükseldi doktorum da hiç beklemedi tabi alalım demişti...

Hey gidi günler heeeey lavişimin bebekleri büyüdü eşşek sıpası kadar oldular ikiz kızları da halen bu konu duruyor :D:D Rabbim isteyen her kese nasip etsin inşallah.

Hey gidi günler heeeey lavişimin bebekleri büyüdü eşşek sıpası kadar oldular ikiz kızları da halen bu konu duruyor :D:D Rabbim isteyen her kese nasip etsin inşallah.
Ayy evet Sadmin adminim yaa vallahi büyüttük 5 yıl oldu bile neler konuştuk neler şu platformda :) Rabbim isteyene versin inşallah artık biz sıramızı savdık çok şükür çocuklarımızın sağlığını istiyoruz bundan sonra Rabbim herkesin evladına hayrlı evlat olmasını nasip etsin..

Vay Be @LaViNYaM 2011 senesinde hamile kalmak için yazmışsın da serüvenleri her şeyi yazmışsın. Şimdi senin sıpalar kaç yaşına geldi. Ya baya eskidik yaşlandık beeeee Rabbim isteyen her kadına bu duyguyu tattırsın inşallah.

Geri