Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Lazer Epilasyon için hangi lazer tipleri tercih edilmelidir?

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

formed lazer epilasyon hangi lazer daha iyi hangi epilasyon formed tipleri Lazer Epilasyon için hangi lazer tipleri tercih edilmelidir?
    Epilasyon amacı ile denenmiş olan lazerler alexandrite , ruby, diod, nd:yag olarak sayılabilir. Bu lazerlerin isimleri kullandıkları ışının dalga boylarına göredir. Epilasyon sırasında lazer ışığı kıl köküne ulaşmak için cildi geçer ve kıl kökünde yüksek ısı etkisi yaparak kök hücresinin yok olmasını sağlar. Rengi koyu ve kalın tüyler ısıyı daha iyi tuttukları için lazer ile daha başarılı olarak tedavi edebilirler. Tüy rengi cilt tonundan belirgin olarak koyu olanlar en kısa sürede ve en az yan etki ile kalıcı neticeye kavuşabilirler.

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Lazer Epilasyon için hangi lazer tipleri tercih edilmelidir?
    < Konu Resmi..>

Lazer Epilasyon için hangi lazer tipleri tercih edilmelidir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. EpiDerm Lazer Epilasyon

EpiDerm Lazer Epilasyon

epiderm şikayet epiderm yorum lazer şikayet lazer yorum var EpiDerm Lazer Epilasyon Epiderm uzman doktorlar tarafından kurulan, 1993'den beri tıbbın çeşitli alanlarında hizmet veren, köklü bir sağlık kuruluşu olan Kadıoğlu Sağlık Hizmetlerinin bünyesindedir. Epiderm Lazer Epilasyon kuruluşundan itibaren sadece ve sadece lazer epilasyon uygulanan, tüm ekibin ve sistemin tek bir konuya (...
  2. lazer epilasyon kimler için uygundur

lazer epilasyon kimler için uygundur

Lazer epilasyonu kimler uygular? Lazerepilasyon uygulamasının güvenli ve etkin bir şekilde yapılması için kişinin kıl ve cilt tipine göre değişen değerlerle yapılması büyük önem taşımaktadır. Güvenli, kalıcı, ve kısa sürede tamamlanan bir tedavi için cilde gönderilecek ışınının dokuya zarar vermeden kıl kökünde maksimum tahribat yapması gerekmektedir. Buna göre ışının jul cinsinden enerji...
  3. Diode Lazer Epilasyon

Diode Lazer Epilasyon

lazer diode lazer epilasyon yaptıranlar diode lazer epilasyon, cihazları, nedir, yaptıranlar, hakkında bilgi ve dahası burada arkadaşlar. Lazer epilasyon teknikleri arasında, en çok tercih edilen diode lazer epilasyon, farklı cihazı sayesinde, vücudunuzda istediğiniz bölgede etkili oluyor. Diode lazer epilasyon yaptıranların olumlu sonuçlar alması, günüzümde bu diode lazer epilasyonu en...
  4. Hangi lazer epilasyon cihazı daha etkili

Hangi lazer epilasyon cihazı daha etkili

lazer epilasyon cihazı cihazları yöntemleri zararları cihaz isimleri markaları ilgili tüm bilgiler burada arkadaşlar Arkadaşlar 5 aydır lazer epilasyon yaptırıyorum. Tüm vücut lazer epilasyon yaptırıyorum ben, bacaklar hariç, diğer bütün bölgelerden şuanda memnunum. Bana uyguladıkları lazer epilasyon cihazı IPL dedikleri cihaz. Bir çok kişi yok iyi değil diyor ama yaptıranlarda memnun. Henüz...
  5. lazer epilasyon yaptıranlar

lazer epilasyon yaptıranlar

selam melekler aranızda lazer epilasyon yaptıran varsa hangi lazer yöntemini ve aletini tercih etti. bende lazere başlamaya karar verdim yaptıranlara soruyorum nasıl memnunmusunuz kaç seansta bitiyor paketmi yoksa seansmı daha iyi oluyor

Sayfayı Paylaş