Lazer epilasyonun yan etkisi var mıdır?

M

Misafir

Forum Okuru
Lazer epilasyonun yan etkisi var mıdır?
Lazer epilasyonun yan etkisi var mıdır? İşlem, hastanın cilt ve kıl tipine uygun enerji değerleri ile yapıldığında lazer epilasyonun hiçbir yan etkisi yoktur. Uygulama sonrasında kısa süreli olarak, hafif bir kızarıklık, kabarıklık ve yanma görülebilir ki bu da tedaviden sonraki birkaç saat içinde kendiliğinden geçmektedir. Çok hassas ciltlerde kızarıklıklar 2-3 gün devam edebilir

Lazer Epilasyonun Dezavantaj ve Yan Etkileri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
en iyi lazer epilasyon horizon en iyi lazer epilasyon horizon
Merhaba birgün internette gezerken HORİZON ANTALYA ‘yı gördüm aradığımda çok güzel ve detaylı bir şekilde bilgilendirip bana bir randevu ayarladılar gittim konuştuk anlaştık...
Lazer Epilasyon 0
Antalyanın en iyi lazer epilasyon yeri HORİZON BEAUTY Antalyanın en iyi lazer epilasyon yeri HORİZON BEAUTY
Bir arkadaşımın tavsiyesiyle onun gittiği HORİZON ANTALYA’ ya gittim. O çok memnundu sadece bir bölgeye gidiyordu, bende koltuk altıyla başladım ama 1 ay dolmadan etkisiini...
Güzellik Bakım Merkezleri 0
Lazer Epilasyon Yan Etkileri Var mı? Lazer Epilasyon Yan Etkileri Var mı?
İstenmeyen tüyleri ortadan kaldıran lazer epilasyon işlemi milisaniyelik atışlarla gerçekleştirilen bir işlemdir. Düz bir demet halinde yayılan lazer ışınının kıl köklerine yoğunlaştırılması sonucunda kalıcı sonuçlar ortaya koyan lazer epilasyon...
Lazer Epilasyon 0
lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum yan etkisi varmıdır lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum yan etkisi varmıdır
Lazer epilasyonun yan etkisi var mıdır? İşlem, hastanın cilt ve kıl tipine uygun enerji değerleri ile yapıldığında lazer epilasyonun hiçbir yan etkisi yoktur. Uygulama sonrasında kısa süreli olarak, hafif bir kızarıklık, kabarıklık ve yanma...
Lazer Epilasyon 0
Lazer Epilasyonun Dezavantaj ve Yan Etkileri Lazer Epilasyonun Dezavantaj ve Yan Etkileri
Lazer Epilasyonun Dezavantaj ve Yan Etkileri - Klinik yanıt her hastada aynı şekilde olmadığından görüşme yapılarak kıl yapısı değerlendirilmeden kesin bir başarı oranı verilememektedir...
Lazer Epilasyon 0