Lazer epilasyonun yan etkisi var mıdır?

M

Misafir

Forum Okuru
İşlem, hastanın cilt ve kıl tipine uygun enerji değerleri ile yapıldığında lazer epilasyonun hiçbir yan etkisi yoktur. Uygulama sonrasında kısa süreli olarak, hafif bir kızarıklık, kabarıklık ve yanma görülebilir ki bu da tedaviden sonraki birkaç saat içinde kendiliğinden geçmektedir. Çok hassas ciltlerde kızarıklıklar 2-3 gün devam edebilir

Lazer Epilasyonun Dezavantaj ve Yan Etkileri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Braun Silk Expert lazer epilasyon kullanan varmı ? Braun Silk Expert lazer epilasyon kullanan varmı ?
Merhaba kızlar ben dün vatandan Braun Silk Expert 300.000 Atımlı Lazer Epilasyon Cihazı aldım 6 taksitle. 1.300 dü . Vücudun her bölgesinde güvenle kullanılabiliyormuş . 2 yıl garantili . Benim merak ettiğim bu cihazı kullanıp sonuç alan varmı...
Güzellik ve Bakım Önerileri 2
Remington IPL-6750 Prestige Lazer Epilasyon Seti hakkında bilgi Remington IPL-6750 Prestige Lazer Epilasyon Seti hakkında bilgi
Lazer epilasyon son senelerde bayanların özel ilgi duydukları alanlar arasındadır. Siz de lazer epilasyon cihazı alma konusunda bir...
Tatlı Evim 0
Lazer Epilasyon Yan Etkileri Var mı? Lazer Epilasyon Yan Etkileri Var mı?
İstenmeyen tüyleri ortadan kaldıran lazer epilasyon işlemi milisaniyelik atışlarla gerçekleştirilen bir işlemdir. Düz bir demet halinde yayılan lazer ışınının kıl köklerine yoğunlaştırılması sonucunda kalıcı sonuçlar ortaya koyan lazer epilasyon...
Lazer Epilasyon 0
lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum yan etkisi varmıdır lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum yan etkisi varmıdır
Lazer epilasyonun yan etkisi var mıdır? İşlem, hastanın cilt ve kıl tipine uygun enerji değerleri ile yapıldığında lazer epilasyonun hiçbir yan etkisi yoktur. Uygulama sonrasında kısa süreli olarak, hafif bir kızarıklık, kabarıklık ve yanma...
Lazer Epilasyon 0
Lazer Epilasyonun Dezavantaj ve Yan Etkileri Lazer Epilasyonun Dezavantaj ve Yan Etkileri
Lazer Epilasyonun Dezavantaj ve Yan Etkileri - Klinik yanıt her hastada aynı şekilde olmadığından görüşme yapılarak kıl yapısı değerlendirilmeden kesin bir başarı oranı verilememektedir...
Lazer Epilasyon 0