Lcw Waikiki 23 Nisan özel koleksiyon 2018

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Lcw Waikiki 23 Nisan özel koleksiyon 2018
23 Nisan, Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen bir bayramdır. Atatürk çocukları çok severdi ve onlara her yıl 23 Nisan da kutlayacakları bir bayram hediye etti. 23 Nisan özellikle okullar da gerçekleştirilen bir takım etkinlikler ile kutlanır. Bu etkinlikler de kız ve erkek çocuklar farklı kostümler ve cicili bicili kıyafetler giyerek çocuk bayramını kutlar.

23 Nisan sözleri ve şiirleri için tıklayınız.

Bebek, çocuk, genç ve yetişkin giyimin en çok tercih edilen markalarından biri olan LCW Waikiki de çocukları unutmayarak her yıl 23 Nisan için çocuklara özel bir koleksiyon hazırlayarak kız ve erkek çocuklara birbirinden güzel kıyafetler tasarlıyor.

Bu kıyafetler arasın da kız çocuklarının çok severek giydiği tütü etekli takımlar, süslü elbiseler, erkek çocuklar için gömlek ve pantolon kombinleri ve bu kombinleri tamamlayan papyon ve kravatlar ile görsel olarak oldukça şık bir koleksiyon sizleri lcw waikiki mağazaların da bekliyor.

Sizler için 2018 23 Nisan için lcw waikiki tarafından hazırlanan özel koleksiyonu paylaşıyoruz. Mağaza öncesi siz de bu modelleri inceleyerek ön fikir edinebilirsiniz.

23 nisan elbiseleri.JPG
23 nisan koleksiyonu.JPG
23 nisan kostümleri.JPG
kız çocuk tütü takım.JPG
kız ve erkek çocuk kostümleri.JPG
lcw 23 nisan kıyafetleri.JPG
lcw 23 nisan koleksiyonu.JPG
lcw çocuk.JPG
M_Kombin05_A.JPG
M_Kombin10_A.JPG
 
Üst