1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Levent Can cebinde esrar unutunca

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  levent can, ezel, haberleri, esrar, davası, mahkeme ve dahası burada arkadaşlar.


  [​IMG]
  "Ezel" dizisinde rol alan Levent Can, cebinde esrar unutunca, hakkında dava açılmıştı. İşte o haber ve merak ettikleriniz Melek'ler.

  Beşiktaş'ta geçen yıl polisin yaptığı uygulama sırasında üzerinde esrar maddesi bulunması üzerine hakkında dava açılan Ezel dizisinde ‘Kaya’ karakterini canlandıran tiyatro sanatçısı Levent Can'a denetimli serbestlik uygulanmasına karar verildi.


  İstanbul 4. Sulh Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuksuz sanık tiyatro oyuncusu Levent Can ile avukatı katıldı. İddianameyi okuyan mahkeme hakimi, 30 Aralık 2010 tarihinde Beşiktaş'taki Süleyman Seba Caddesi üzerinde polis ekiplerinin şüphe üzerine durdurduğu ticari bir araçta arama yapıldığını, aramada araç içerisindeki Sanık Levent Can'ın arka cebinde bir miktar uyuşturucu madde bulunması üzerine hakkında dava açıldığının ifade etti.

  “CEBİMDE ESRAR OLDUĞUNU UNUTMUŞUM"

  Söz verilen Levent Can, geçen yıl Şanlıurfa'da gerçekleştirilen çekimler sırasında davet edildiği bir yemekten sonra kendisine uyuşturucu maddenin ikram edildiğini belirtti. Uyuşturucu maddeyi ne olduğunu bilmeden arka cebine attığını öne süren Can, aramanın yapıldığı gece aynı pantolonu tekrar giydiğini ifade etti. Can, "Öncelikle özür dilerim böyle bir sebepten karşınıza çıkmak istemezdim. Uyuşturucu madde kullanmadım, bağımlısı değilim. Cebimde esrar olduğunu unutmuşum. Muhtemelen aylarca cebimde kaldığı için o madde de zaten bozulmuştur. İncelenirse bu ortaya çıkar" diye konuştu.

  DENETİMLİ SERBESTLİK UYGULANACAK

  Can'ın avukatı da olayın kötü bir tesadüf sonucu gerçekleştiğini belirterek, müvekkilinin beraatını istedi. Ceza verilmesi durumunda ise hükmün açıklanmasının geriye bırakılması ya da denetimli serbestliğe tabi tutulmasına karar verilmesini talep etti. Mahkeme, sanığın "kullanmak için uyuşturucu madde bulundurma" suçunu işlediği gerekçesiyle denetimli serbestlik uygulamasına tabi tutulmasına karar verdi. Duruşmanın ardından Levent Can basın mensuplarına görüntü vermemek için adliyenin arka kapısından ayrıldı.
   
Levent Can cebinde esrar unutunca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sibel Can - Unuttu Seni

  Sibel Can - Unuttu Seni

  boşuna bekleyip bakma yollara gelmez zalim gelmeyecek unuttu seni yanağından düşen gözyaşlarını silmez silmeyecek unuttu seni... biranda inandın kandın sözüne toz pembe göründü herşey gözüne gözünden düşsede birgün gelip yüzüne gülmez gülmeyecek unuttu seni hasretin deryasında kaybolduğunu hergece ağlayıp kahrolduğunu sevdası uğruna mahvolduğunu bilmez bilmeyecek unutttu seni koparıp...
 2. Istemenin esrarı

  Istemenin esrarı

  İSTEMEK İNSAN HAYATININ ANAHTARIDIR. Evren yaratıcısının isteğinden ibaraettir. İnsan istedıkleriyle vardır ve insanın başarabilecekleri en fazla istedikleri kadardır. Güç bileğinizde yada beynınızde değildir güç Rabbinize yönelen çaresizliğinizde kalbinizin temizliğinde ve isteklerinizin içten olmasında gizlidir. Basarı gideceğiniz yerde değil yürüdügünüz yoldadır. İNSANIN KALBİNE DUA...
 3. Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözü

  Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözü

  Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözü Selam kızlar Sibel Can yeni albüm yaptı ve bende Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözlerini merak ediyor ve bu yüzden sizden şarkının sözlerini istiyorum.
 4. Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkısının Sözleri

  Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkısının Sözleri

  Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözleri Unuttu Unuttu Şarkı Sözü Sibel Can Meşk adlı albümüyle müzik piyasasına bomba gibi düşen sevilen sanatçı Sibel Can'ın seslendirdiği Unuttu Unuttu şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Ne Oldu Ah Ne Oldu Yüreğime Hasret Doğdu AYrılınca Susuz Kaldı Aşk Çiçeğim Evde Soldu Eşim Dostum Dilsiz Oldu Kara Haber Beni Oldu Söyleseler...

Sayfayı Paylaş