1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Levent Yüksel - Adı Menekşe

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bu şehrin meydanlarında, garında, rıhtımında Sensizlik bir türlü yakamı bırakmıyor
    Bütün duraklarda, kahvelerde
    Büyük, küçük yalanların
    Dönüp dönüp vuruyor ansızın beni yerden yere

Yok ettim salındığın billur aynaları
    Şimdi uzun uykuların tam zamanıdır
    Bir yorhan misali örtündüm yalnızlığı
    Bu yıl da asşk buraya hiç uğramadı

Silinsin izim, hiçliğim sokakta kalsın
    Gölgemi yakın, bu dünya beni yok saysın
    Emanet ettim bıraktığın herşeyi
    Dedim siz susuz bırakmayın menekşeyi

Levent Yüksel - Adı Menekşe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. levent yüksel

levent yüksel

Levent Yüksel, 21 Ekim 1964 yılında Antalya`da dünyaya geldi. İlkokulu Özel Antalya İlkokulu`nda, ortaokulu Antalya Hızır Reis Ortaokulu`nda bitirdi. Küçük yaşlardaki müziğe olan merakı, ortaokul yıllarından itibaren belirgin hale geldi ve ilk olarak gitar çalmaya başladı. O yıllarda Antalya`da bir düğün salonunda çalışarak ilk müzisyenlik deneyimlerini yaşadı. Antalya Lisesi`nde okurken,...
  2. Levent Yüksel - Tuana

Levent Yüksel - Tuana

tuana, dallarına karlar yağıyor tuana ay, yüreğine ayaz vurur da sen üşürsün oralarda uyan, artık uyan kara gülüm zaman yok, kara gülüm mekan yok tut, asırlık umutlarla acılarla tut, bırakma peşini hayatın ateşini gel ah, akıp gider oyun akıp gider devam eder hayat ah, uyan da gel tuana yüreğim kan ağlıyor sana söz yine baharlar gelecek sana söz ışık sönmeyecek ölüm yok ki tuana...
  3. Levent Yüksel - Son Kadınım

Levent Yüksel - Son Kadınım

son kadınım akor kadınım tab levent yüksel son akor DaĞ Kokar Hep SaÇlarim Yanik Tenİme AliŞir Misin? Benİmle Yerlere Uzanir Misin? Bİr GÜl Kopar,daĞitma,hep Oyna Bu AŞka Saril Da Utanma Yanimda ÖmÜr Boyu Uyu Kollarimda. Gİdİp KaybolacaĞim, Ara Sira ,ansizin O BaŞka Dİyarlara DÖnÜp Gelİnce SÖyle, Benİ Yİne ÖpÜp Yİne Benİmle Yatar Misin? GÜlÜŞÜnle ,bakiŞinla O Kadinca DuruŞunla SÖyle,hep Öyle...
  4. Levent Yüksel - Kara Güneş

Levent Yüksel - Kara Güneş

yandim eridim tanrim böyle kul yaratilir mi? gördüm büyülendim ah yenildim bir çift karagüneş deydi birden gözlerime sana emanetim yarabbim güne geceye senelere kabima siğamazken duruldum ne tuhaf içimde arzular sanki ilk defa aşik oldum senle talan olsun malim mülküm herşeyim sen dile uğruna hemen canimi veririm herşey yalan olsun sen ol benim gerçeğim sen çiçekleri bariştir...
  5. Levent Yüksel - Daima

Levent Yüksel - Daima

Ruzgarlar eser oynar saclarinda Titresir siir okur dudaklarinda Opusun sarkimda hep o makamda Ruhumun en gizli ciplakliginda Mutlaka bir ariza var yuregimde Yillari harcayan o hata bende Sen giderken aglamadim o zaman Iste simdi agliyorum ben Ben seni sevdim daima Ask diye yazdim kanima Sustu yuregim zorlama Var git Allah askina __________________

Sayfayı Paylaş