Etiketler:
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Levent Yüksel - Aşk Defteri

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Açtım aşk defterimiHatırladım sevdiklerimi Her birisi bir başka alemdi
    Aramadım o günlerimi
    İlk sevgilim hangisi
    Nasıl yaktım bunca ateşi
    İnanmazdım görmesem karşımda
    Aşk tüten bu yüzleri
    Kimi ağlattı beni kimi güldürdü
    Kimisi hiç sevmedi sever göründü
    Açtım aşk defterimi
    Canlandı hatıralar
    Gülen resimlerin arkasından
    Aynı sevgili bakar
    Unuttum geçmişleri
    Unuttum o günleri
    Eski sevgilileri

Levent Yüksel - Aşk Defteri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. levent yüksel

levent yüksel

Levent Yüksel, 21 Ekim 1964 yılında Antalya`da dünyaya geldi. İlkokulu Özel Antalya İlkokulu`nda, ortaokulu Antalya Hızır Reis Ortaokulu`nda bitirdi. Küçük yaşlardaki müziğe olan merakı, ortaokul yıllarından itibaren belirgin hale geldi ve ilk olarak gitar çalmaya başladı. O yıllarda Antalya`da bir düğün salonunda çalışarak ilk müzisyenlik deneyimlerini yaşadı. Antalya Lisesi`nde okurken,...
  2. Levent Yüksel - Dedikodu

Levent Yüksel - Dedikodu

levent yüksel mualla sözleri ah o muallayı sandala atıp muallayı sandala atıp levent yüksel ya o Kim söylemiş beni Süheyla'ya vurulmuşum diye Kim görmüş ama kim Elene'yi öptüğümü Yüksek kaldırımda güpe gündüz Melahat'i almışım da sonra Alemdar'a gitmişim öyle mi Onu sonra anlatırım fakat Kimin bacağını sıkmışım tramvayda Güya Galata'ya dadanmışız Kafaları çekip çekip orada Alıyormuşuz soluğu...
  3. Levent Yüksel - Dargın Değilim

Levent Yüksel - Dargın Değilim

Üzgünüm gidenler için Üzgünüm bitenler için Sadece çok üzgünüm dargın değilim N�olur sende beni affet Kahır değil bu kıyamet Cezamızı çekiyor gibiyiz Belki de nihayet Bir gün çalınırsa kapımız Tekrar anılırsa adımız O zaman sarılır kanayan yaramız Günahlar günahlar günahlar Gün gelir zaman bizi aklar Yıkanır ihanetler Yıkanır ahlar __________________
  4. Levent Yüksel - Bir Kalp

Levent Yüksel - Bir Kalp

Zamaninda KonuŞmadik İlkbaharda AÇar GÜller Bİr Hayat Var YaŞamadik O Zamandan Kalmadi Eser Öyle Bİr Hal Aldi DÜnya Ne GerÇeĞİz Ne De RÜya DÜn SevdİĞİn ÖzledİĞİn Saat Sorar Yoluna Çiksa Sana Bİr Kalp Biraktim Yar BaĞ BahÇeydİ DaĞa DÖndÜ Sana Bİr Kalp Biraktim Yar DeĞİŞtİrdİn TaŞa DÖndÜ... __________________
  5. Levent Yüksel - Beni Bırakın

Levent Yüksel - Beni Bırakın

Yüreğim sokaklarda eskiyen taşlar gibi Duruyorum duruyorum İniyor perde gecenin koyu rengi Korkuyorum korkuyorum Sustu haykıran şehir son kuşlar Havalandı oysa ben seni Seni seni bekliyorum Eksildi ömrümden kimbilir kaçıncı gün Oysa ben seni seni seni seni hala Seviyorum seviyorum Beni bırakın beni bırakın Beni bırakın bu caddelerde Beni bırakın beni bırakın Yıkılan eski...

Sayfayı Paylaş