1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Levent Yüksel - Sultanım sözü

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Levent Yüksel - Sultanım Sultanım, perişanım
    İhtiyar oldum senle
    Ah etmem, feryad etmem
    Bahtiyar oldum senle

Sor senden sonra gün gördüm mü
    Farketmedim yaşadım mı,öldüm mü
    Ben un ufak savrulurken
    Sen ellerde hükmünü sürdün mü

Gel,uslan da gel artık
    Ben de vakit dolmadan
    İster günahkar ol,ister olma
    Gel daha fazla solmadan

Kulun olayım, kölen olayım

Dolanı dolanı dolaşıyorum
    Mecnun gibi meyhaneleri
    Alcağı olsun terketti beni şahaneleri
    Şişelere vurdum hazırola durdum
    Ha geldi,ha gelecek
    Bitmedi tükenmedi oynak yarin bahaneleri
    Bitmedi tükenmdi civelek yari havaleleri

Levent Yüksel - Sultanım sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. levent yüksel

levent yüksel

Levent Yüksel, 21 Ekim 1964 yılında Antalya`da dünyaya geldi. İlkokulu Özel Antalya İlkokulu`nda, ortaokulu Antalya Hızır Reis Ortaokulu`nda bitirdi. Küçük yaşlardaki müziğe olan merakı, ortaokul yıllarından itibaren belirgin hale geldi ve ilk olarak gitar çalmaya başladı. O yıllarda Antalya`da bir düğün salonunda çalışarak ilk müzisyenlik deneyimlerini yaşadı. Antalya Lisesi`nde okurken,...
  2. Levent Yüksel - İmkansız Aşk

Levent Yüksel - İmkansız Aşk

Bebeğim yetmez ki bir aşk Israr etme Benim efendim aşk Yönetir o beni Ben ona köle Eğer anlıyorsan razıysan Hazırsan O zaman paylaşalım gel Hadi imkansızı bir dene Ele avuca sığamıyorum Hiç bir şey için söz veremem Yere göğe uçuyor kaçıyor Kalbime ben bile hükmedemem Bana güvenme Sakın Sabıkam ihanetten Ne sen çal hayatımdan Ne ben seninkinden __________________
  3. Levent Yüksel - Bi Daha

Levent Yüksel - Bi Daha

Oynaşır mıyım bi' daha Kadın mı kız mı tövbe bi' daha Ben ettim sen etme affet Bırakma beni bu karda kışta Bitti Geçti gitti tövbe Tövbe tövbe Tövbe tövbe Tövbe tövbe Dolaşır mıyım bi' daha O bar bu bar geceden sabaha Hadi kapat beni evlere at Dönersem eğer koy kapıya Kalk gidelim Ele oh dedirtme Sevdiğini kurda kuşa yedirtme Hadi gidelim kalk gidelim Bize gidelim eve gidelim...
  4. Levent Yüksel - Abanoz'daki Emine

Levent Yüksel - Abanoz'daki Emine

Abanoz'daki Emine On yedisinde düştü Afro'nun eline Şimdi yaşı yirmi bir Eridi gitti dört senede İpek saçları vücudu bozuldu Ela gözlerinin ateşi söndü Kalmadı eski neşesi Alıştı zamanla küfre tütüne Zamanla etrafına uydu Alıştı evin adetlerine O içimizden birinin kızı Aşık birine O içimizden birinin kardeşi Aşık birine __________________
  5. levent yükselin topyeklün şarkısının sözlerini arıyorum

levent yükselin topyeklün şarkısının sözlerini arıyorum

Selam , Levent Yükselin son albümünden Topyekün şarkısının sözlerini arıyorum, yardım eder misiniz ?

Sayfayı Paylaş