1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.135
  Beğenilen Mesajlar:
  1.159
  Ödül Puanları:
  113

  LG 42PC1RR plazma TV

  Konu, 'Mp3 Çalar Tv Aksesuar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  plazma ayakları plazma tv ayakları < Konu Resmi..>
  LG 42PC1RR plazma TV, zaman makinesi gibi çalışan büyük ekran televizyonlar ailesine katılan son ürünlerden biri. DVR (dijital video kayıt) kayıt özelliğine sahip olan ürünün, zaman makinesi sınıfında değerlendirilmesinin sebebi hem analog hem de dijital yayınları, tümleşik 80 GB sabit diskine yazarak istenen zamanda seyir imkanı tanıması. 20 saat HD veya 33 saat standart kalitede kayıda imkan veren dahili disk, kaydı yapılan programları uygun bir zamanda göstermesi için programlanabiliyor. TV yayınları dışında kompozit, komponent video ve S-video gibi harici kaynaklardan da kayıt yapılabiliyor.

  Siyah ve pürüzsüz dış yüzeye sahip olan LG 42PC1RR bulunduğu ortamda gıpta dolu bakışlara karşı nazar boncuğunu hakedecek kadar şık bir dış görünüme sahip. Ürün, 10 000:1 kontrast oranı ile rahat algılamayı sağlayarak nazar boncuğuna gerek bırakmadan boş bakışları da engelliyor.


  LG'ye ait XD Engine teknolojisi kullanılarak görüntüler çeşitli aşamalardan geçilerek düşük çözünürlüklü analog işaretler, HD (yüksek tanımlılık) kalitesine yakın görüntüler haline dönüştürülüyor. XD Engine, görüntüleri bu kadar kaliteli düzeye parlaklıklığı, kontrastı, detayları artırarak; renkleri güçlendirerek ve gelen işaretleri azaltarak ulaşıyor. 3D gürültü azaltma ve renk kontrol seçenekleri de seyir keyfi yüksek görüntüler elde etme de kullanılan diğer özellikler.
  LG tarafından HD'ye hazır olarak sunulan ürünün 1024X768 çözünürlükle XGA özellliği taşıdığını bunun da yatay çözünürlükte 720p standardındaki 1280x720'lik çözünürlükten 256 piksel eksik kaldığını belirtmek gerek. Bunun yanında sadece bir tane HDMI (yüksek tanımlılıklı multimedya arayüzü) girişinin bulunması aynı anda birden fazla HDMI cihazının ürüne bağlanmasını engelliyor. Birçok özelliğin aynı cihazda bulunması bir açıdan rahatlık ve konfor getirirken diğer açıdan da bir işlevin bozulmasının diğer işlevi de aksatma olasılığını doğurması, durumu iki ucu keskin kılıç haline getiriyor. Kayıt cihazının bozulmasının TV'nin genel işleyişini etkilemesi gibi.

  TV'de sevdiği programları zaman uyuşmamasından dolayı seyredemeyenlere 80 GB tümleşik kayıt alanı sunan LG 42PC1RR, TV'yi ve kayıt cihazını bir arada isteyenlere göre.


   
LG 42PC1RR plazma TV konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Plazma TV nedir?

  Plazma TV nedir?

  Elektrik verildiğinde ışık yanan gaz dolu hücrelerden oluşan bir çeşit panel televizyon olan plazma TV, renkte ve kontrastta herhangi bir kayıp olmaksızın çok geniş açılardan izlemeye imkan veriyor. Plazma, birbirine eşit sayıda bağımsız elektron ve pozitif iyonlardan oluşan elektriksel anlamda Nötr, yüksek iyonize edilmiş gaz karışımının farklı bir hale dönüştüğünde kendisine verilen...
 2. Türk işi plazma Tv:)

  Türk işi plazma Tv:)

  Türk işi plazma Tv:deli: buda arkadan görünüşü
 3. Tv Üniteleri ve Plazma Sehpaları

  Tv Üniteleri ve Plazma Sehpaları

  tv üniteleri plazma sehpaları plazma sehpa modelleri sehpası sehpaları modelleri Melişler gerçekten çok güzel modeller buyurun :)
 4. plazmadaki çizikler  :(

  plazmadaki çizikler :(

  arkadaşlar yeni aldığımız plazma tvnin tozunu alırken kenarlarını çizdim. ama çizikler ekranda değil. ekranın kenarındaki siyah parlak kısımda ve tv nin ayağında. hiç bi yerde bi çözüm bulamadım nolur çok acil yardım istiyorum. çok bozuldu moralim yaa.... :((
 5. 2016'dan Gelen Plazma Tv Ünitesi Şıklığı

  2016'dan Gelen Plazma Tv Ünitesi Şıklığı

  Yaşam üniteleri her zaman salonlarımızı ve oturma odası dekorasyonlarımızı özelleştiren görünümler arasında kendini göstermektedir. Farklı bir görünüm arayışı içinde olanlar için harika bir tercih olacak olan yaşam üniteleri değişiklik arayışlarında acil tercih olabilmektedir. Hem şık hem kullanışlı hem de gösterişliliği ile depolama alan zenginliğini de içinde barındıran fonksiyonel...

Sayfayı Paylaş