1. Misafir

Misafir Forum Okuru

love gifleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

love gifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **ı love you**

**ı love you**

SENi SEViYORUM ! Sadece kim oldugun degil, sen oldugun icin ve seninle beraberken kim oldugumu, benligimi anladigim icin. SENi SEViYORUM ! Sadece kendine yaptiklarin icin degil, bana kattigin güzellikler icin. SENi SEViYORUM ! icimdeki cocugu, sakli kalmis beni yeryüzüne cikardigin ve sana ihtiyacim oldugu her an tüm duyarliliginla yani basimda oldugun icin. SENi SEViYORUM !...
  2. Hercules And Love Affair

Hercules And Love Affair

Andrew Butler’ın projesi “Hercules and Love Affair” müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Vokalde Antony, Kim Ann ve Nomi adlı birinden yetenekli sanatçıların bulunduğu proje New York çıkışlı bir dans albümü projesi. Acid- house, yer yer pop ritimleri, techno ve çoğunlukla klasik dans öğelerinin dikkat çektiği albümün ilk single’ı “Blind”.. Basında geniş yer alan grupla ilgili oldukça...
  3. ı love you

ı love you

siz sevgi nedir bilirmisiniz bunlarıda beğeneceğinize eminim BIR AVUCTU ARADIGIM, YUREGIMI KOYACAGIM, BIR CIFT GOZDU, GOZUMDEN SAKINACAGIM BAKMAYA KIYAMAYACAGIM. NE SAIRLEIN MISRALARINDA NEDE PICASSONUN MONALISASINDA. ¦ YURUYORUM YINE SOKAKLARDA, YAGMUR YAGIYOR SACLARIMA, SUZULUP KARISIYOR GOZ YASLARIMA, DAYANAMIYORUM YOKLUGUNA, GEL GOTUR BENI UZAKLARA. ¦ AKLIMDAYDIN GUN GECEYE...
  4. Love Me Back Çeviri

Love Me Back Çeviri

Love Me Back Çevirisini yapın Can Bonomo Love Me Back Çevirisini bekliyorum çok acil olursanız iyi olur arkadaşlar:)

Sayfayı Paylaş