gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Lunaparkda neler konusuluyormus bakin bakalim

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Yani Lunaparka bende cok gittim :D:D böyle konusmalari hic yapmadim :hhh: Okurken öldüm bittim gülmekten valla :haha:

abi hadi gel dönme dolaba binelim
    -ne diyon nan sen
    -noldu ki abi
    -erkek adam dönme dolaba binermi hiç :sinir:
    - :cry:

-aaa çarpısan araba da varmış

-olum sen bırak bunları benim otoyla tura çıkalım asıl orda görürsün çarpısan arabaları :sin: - ........

-baba
    -söyle yavrum
    -niye lunapark
    -nasıl yani
    -sanapark olmaz mı
    - :hmm:

-isterim isterim isterim
    -ne istiyon düzgün söyle
    -balerine bindirmek istiyorum
    -sus bakiim ayıp :sinir:

-Emrah bak bu balerin
    +Hayır o benim annem :cry:
    -Nerden anladın nan :hmm:
    +Dikkatli bak altına :cry:
    -"Evrenselim"

tosbaga.net

Lunaparkda neler konusuluyormus bakin bakalim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakin Bakalim Ne Kadar Streslİsİnİz

Bakin Bakalim Ne Kadar Streslİsİnİz

Ne kadar stres yüklüyseniz bu şekillerin o kadar hızlı döndüğünü görücekmişsiniz... Aslında bu şekiller dönmüyor, sabit!
  2. şaşı bak şaşır bulun bakalım bu ne???

şaşı bak şaşır bulun bakalım bu ne???

şaşı bak şaşı gör bak gör şaşır ve şaşır
  3. Bakın bakalım ne diyeceksiniz?? Dünyada neler varmış...

Bakın bakalım ne diyeceksiniz?? Dünyada neler varmış...

Sözün tükendiği durumlar.. Dünyadan evlilik haberleri.... 12 yaşında evlendirilen ve evinden kaçarak kadın tüccarlarının eline düşen küçük China'nın dramını yüzündeki darp izleri anlatıyor.; Etyopya'da bir çocuk düğünü. Çocuklar 13 yaşındaki arkadaşlarının düğününde şarkı söylüyorlar. Onlar için bu bir oyun sadece. Etyopya'nın Kuzeyinde kız çocuklarının yüzde ellisi 15...
  4. Lunaparkta Trene Binenin Başına Bakın Neler Geliyor

Lunaparkta Trene Binenin Başına Bakın Neler Geliyor

dünyanın en büyük lunaparkı dünyanın en büyük lunapark treni lunaparkı video lunapark aletleri isimleri aletleri Amerika'da kurulan süper bir luneparkta bulunan trenlere binenler, korkuya kapılıp dehşete düşüyor. Son sistem bütün aletlerin bulunduğu bu lunaparktaki trenler, binenlere dehşeti yaşatıyor. 100 metre yüksekliği ve 80 derecelik açısıyla dünyanın en dik ve yüksek tren...
  5. Ne gördünüz? (bir bakın bakalım)

Ne gördünüz? (bir bakın bakalım)

Güzel bir akşam üzeri gün batımı yaklaşmış, Tatlı bir meltem esiyor, Bahçeden hoş çiçek kokuları etrafa yayılıyor, çevrede çıt çıkmıyor, sanki sadece ben varım Uzaktan, ağları atmaya giden takaların sesi geliyor oturduğum koltuktan kalktım, ve ………………. Ne gördünüz????? :):):) Sevgilimi gördüm bana doğru geliyor ve tebessüm ediyor.:) Peki sizler ne gördünüz melişlerim?:tik:

Sayfayı Paylaş