Lütfen Çocuk sevmeyen İlköğretim yada anaokulu öğretmeni olmasın***

handanca

Daimi Üye
Üye
Lütfen Çocuk sevmeyen İlköğretim yada anaokulu öğretmeni olmasın***
mini mini ikiz yeğenlerime öğretmeni eğri yazıyor diye saçını çekmiş. diğeride fırça yemiş. gerekli yerlere mail attım telefon görüşmeleride yaptım ama; okuldan soğutmaktan başka bişey yapmaz bunlar sayın öğretmenler. Okumayı öğrenmeyi okulunu , öğretmenini sevmeyen bi öğrenciden ne bekleyeceğiz sonra***:hmm:

*GüMüŞ*

Yeni Üye
Üye
Cevap: Lütfen Çocuk sevmeyen İlköğretim yada anaokulu öğretmeni olmasın***
evet handancım sana sonuna kadar katılıyorum çocuk sevmiyorsanız neden onların geleceğini karartıyorsunuz neden psikolojilerini bozuyorsunuz lütfen sevdiğiniz ilgi alanlarına yönelin geleceğimizi karartmayın.

handanca

Daimi Üye
Üye
Cevap: Lütfen Çocuk sevmeyen İlköğretim yada anaokulu öğretmeni olmasın*** sana desteğin için teşekür ederim. kaç kişi okumuş ama yorum yapmamışlar. yorum yapmak zorunda değiller ama bu konu çocuklarımızı ilgilendiriyor. kayıtsız kalmamalıyız yani.

çok doğru söylemişin.insanlar bilinçsizce meslek seçimi yapıyor artık ve sonuçları da bunlar...zavallıların ne suçu var ki?ilerde bizlerinde çocukları aynı şeyleri yaşayabilir.insanlar bilinçli değiller bir çok konuda.
teşekkürler...

Cevap: Lütfen Çocuk sevmeyen İlköğretim yada anaokulu öğretmeni olmasın*** öğretmen herşeyden bi anne yada babadır bişileri öğretirken şevkatide katarak yapmak gerek..sonuçta çocukları onlara emanet edioruz sabır gösteremeyeceklerse yapmasınlar bu işi

mislinay

Yeni Üye
Üye
Cevap: Lütfen Çocuk sevmeyen İlköğretim yada anaokulu öğretmeni olmasın*** evet handanca canım haklısın evlatlarımızı oraya gönderme sebebimiz belli anneden sonra 2.sırayı öğretmenler alır bunu düşünüp ona göre hareket etmeleri gerekir ki aileden ve öğretmenden alınan eğitim çok önemli

M

Meltem Aksoy

Forum Okuru
öğretmen herşeyden bi anne yada babadır bişileri öğretirken şevkatide katarak yapmak gerek..sonuçta çocukları onlara emanet edioruz sabır gösteremeyeceklerse yapmasınlar bu işi
Çocuk sevmeyen öğretmen olmasın birde sözlü şiddet ve çocuğu aşağılamak var.varda var

çocuk hakları kısa olsun lütfen hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
sevgilimle ilişkiye girdim hamilemiyimm yardım edebilir misiniz çocuk istemiyorum lütfen sevgilimle ilişkiye girdim hamilemiyimm yardım edebilir misiniz çocuk istemiyorum lütfen
Arkadaslar sevgilimle iliskiye girdim kasimin 1 inde adet oldum bu ay olmadim ucgun gecti testte negatif cikti cocuk isdemiyorum napmaliyim yardim edin lutfen hamilemiyimdir kan testi yaptirsam aileye bilgi gidiyo diyolar
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 7
Merhaba ankara hacettepe çocuk için tedavi gören..muayeneye gidenler lütfen bilgi verirse sevinirim. Merhaba ankara hacettepe çocuk için tedavi gören..muayeneye gidenler lütfen bilgi verirse sevinirim.
Muayene ücreti ödeyenler varmış ne kadar..birde hangi doktoru tavsiye edersiniz...kaç tane hastane dolaştım.özel bi yerde aşıda yaptırdım tutmadı...
Bilmedikleriniz 8
4 aydır korunmuyoruz çocuk istiyorum olmuyor yardım lütfen 4 aydır korunmuyoruz çocuk istiyorum olmuyor yardım lütfen
Mrb araniza yeni katildim ve bayadir takip ediyodum bugune nasipmis benim bi sorum olcak kizlar ben 4 yillik evliyim yani yeni girdim ben ve esim 3 sene dogal yolla korunduk 4 aydir korunmuyoruz bebis istiyoruz allah herkeze anneligi tattirsin...
İlk Merhaba 5
Çocuklarınıza lütfen çok fazla TV İzletmeyin ! Çocuklarınıza lütfen çok fazla TV İzletmeyin !
Televizyon, çocuklarda; * Zeka geriliğine sebep oluyor, * Eleştirel düşünceyi engelliyor, * Donuk çocuk sendromuna sebep oluyor, * Otizme sebep olabiliyor, * Gelişmekte olan beyin hücrelerinin kapasitesini daraltıyor, * Dikkat dağınıklığı...
Meleklermekanı Yarışmaları 7
çocuk hakları kısa olsun lütfen çocuk hakları kısa olsun lütfen
çok güzel olmuş
Soru-Cevap 0