M.C. nin köşesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tesekkür ederiz M.C

Tesekkür ederiz M.C

M.C abi site cok güzel oldu gercekten, ellerine kollarina saglik... Tesekkür ederiz.... Tam meleklerin sitesi oldu iste... :d060::d060::d060:
  2. Nice Yillara M.c

Nice Yillara M.c

DÜNYADAKİ HERKES İÇİN HERHANGİ BİRİSİN AMA BENİM İÇİN DÜNYALARA DEĞERSİN... SENİ ÇOK SEVİYORUZZZ.... M.C İYİKİ DOĞDUN İYİKİ VARSIN... HAYATIN İÇİNDE GEÇMİŞİ HAYAL MEYAL HATIRLAYIP GELECEKTEN UMUTLANARAK AKIP GİDEN BU ÖMÜRDE ÇOK AZ SAYIDA OLAN ÖZEL İNSANLARDAN BİRİDE SENSİNNN... BÜTÜN HAYALLERİNİN GERÇEK OLMASI DİLEĞİYLEEEE... M.C NİCE YILLARA AİLENLE BİRLİKTE MUTLU,...
  3. DİNO_02 nin KÖŞESİ Gir içeri Dön Köşeyi...

DİNO_02 nin KÖŞESİ Gir içeri Dön Köşeyi...

Arkadaşlar Bundan sonra Bu Köşede Köşe kapmaca oynayacaz. Kim Kazanırsa Büyük Ödül... (aklıma gelince sölerim)
  4. m.c abi ?

m.c abi ?

eski konuları qeziyodum ki bişi takıldı aklıma .. M.C abi var hep ismi geçiyor eski konuların çoğunda kimki bu abi ? merak ettim yawww:S
  5. suCre nin ŞekEr TaDınDa köŞesi KÖşem KOcAman herkeSe yer Var.:))))

suCre nin ŞekEr TaDınDa köŞesi KÖşem KOcAman herkeSe yer Var.:))))

meraba arkadaşlar bende kendime bi köşe yapım dedim nacizane gönlümden geçenleri sizinle paylaşmak istedim.bütün melişlerimi köşeme beklerim hep beraber güzel paylaşımlarımız şeker tadında muhabbetlerimiz olacağına inanıyorum... Saltanatım gece başlar. Bulutların vurgununu yemiş gibi yıldızlar: ölgün... Ben ay ışığıyla yarışırım, Ve adını bilmediğim gece kuşlarının göğü...

Sayfayı Paylaş