M Harfi Rüya Yorumları

Misafir

Forum Okuru
M Harfi Rüya Yorumları
rüyada morg görmek rüyada mezarın üstüne basmak mezarlıkta yürümek m harfi görmek meleklerle yaşamak sayıların anlamı
MACERA : Oldukça hareketli bir hayatın, yeni insanlarla tanışacağınızın ve sık sık yolculuk yapmanın habercisidir.

MACUN : Yaşamınızdaki bazı değişiklikleri risk alarak gerçekleştireceksiniz. Şayet macunla bir pencere camını takmaya uğraşıyorsanız, şansınız pek açık olmayabilir.

MADALYA : Büyük başarı kazanacak ve itibar sahibi olacaksınız.

MADEN OCAĞI : Eğer maden ocağının içindeyseniz, başladığınız işlerde başarı gelmeyecek demektir. Şayet o maden ocağının sahibi sizseniz, büyük servet sahibi olacaksınız.

MAĞARA : Kafanıza takılacak birtakım sorular aklınızı karıştıracak ve doğru karar almada zorlanacaksınız. İş hayatınız ve sağlığınız pek iyi durumda değil. Yeni bir işe girmeniz, hayatınızda büyük değişikliklere neden olacaktır. Taşınmanız ve sevdiklerinizde ayrılmanız gerekebilir.

MAĞAZA : İçi malla dolu bir mağaza, işlerde başarı, refah ve zenginlik, boş bir mağaza ise, boşa giden emekler ve kavgalar anlamına gelir.

MAHKEME : Bu aralar arkadaşlarınız size düşmanlarınızdan fazla sorun çıkaracak.

MAHMUZ : Hoşlanmayacağınız türden tartışmaların içinde bulabilirsiniz kendinizi.

MAHZEN : Bir mahzende olmanız, kuşkular içinde olduğunuza işarettir. Bu kuşkular sizi pek iyi olmayan günlere itecek, hatta mallarınızı kaybedecek duruma geleceksiniz.

MAKARA : Yorucu ve uzun vadeli işlere girişeceksiniz. Bu işleri tamamlamanız sizi amaçlarınıza ulaştıracak. Boş makaralarla uğraştığınızı görmeniz ise, hayal kırıklıkları demektir..

MAKARNA : Ufak zararlara uğrayabilirsiniz. Yakında hayatınıza yabancı bir erkek girecek.

MAKAS : Makas, eşler veya sevgililer arasında tartışma ve kıskançlığı ifade eder.

MAKİNE : Sıkıntılı ve büyük bir iş üstleneceksiniz, ama sonuçta başarılı olacaksınız.

MAKİNE USTASI : Bir makine ustasını iş yerinde çalışmazken görüyorsanız, adresinizde bir değişiklik yapacaksınız. Makinede çalışan ustalar görmeniz ise, ücretinizde bir artışa işarettir.

MAKYAJ : Bir düşmanınız size kötülük yapmaya çalışabilir, dikkat edin.

MAL : Büyük miktarda mala sahip olduğunuzu görmek, işlerinizde başarılı olacağınız ve iyi arkadaşlarınızın olacağı anlamı taşır.

MALA : Yaptığınız iş konusunda tepkiler olacak. Ama yoksulluğu yenecek refaha kavuşacaksınız.

MALT : Mevki atlayacak, zenginleşeceksiniz ve yaşamınız hoş şeylerle geçecek.

MANASTIR : Bir manastırı eski harabelerin arasında görmek, plan ve beklentilerinizin yaptığınız eksik bir iş yüzünden gerçekleşmeyeceği anlamı taşır. Genç bir bayan manastıra girerse, hastalanacak demektir.

MANTAR : Aşırı derecede hırslı bir insan olduğunuzu işaret eder. Mantar yediğinizi görür- seniz ; bu sizinle ilgili bir rezalet çıkacağı ve duygusal hayatınızda utanç verici ilişkileriniz anlamına gelir.

MANZARA : Güzel manzaralı bir yerde durmak, çok başarılı ve itibar sahibi biri olacağınız anlamındadır.

MARANGOZ ve ALETLERİ : İş başında gördüğünüz marangoz ya da marangozlar, hayatınızı kazanmak için düzgün, namuslu bir işte çalışacağınız anlamı taşır. Marangoz rendesi kullanmak, cömertlik ve başarı anlamındadır. Bir marangoz testeresi kaybettiğinizi görmek, felaketle sonuçlanacak işlere bulaşmanız olarak yorumlanır.

MARKET : Hareketli ve dolu bir yaşamınız olacağı anlamına gelir.

MARMELAT : Hastalıktan uzak ve mutluluk verecek durumlarla karşılaşacaksınız.

MARS : Bazı sahte arkadaşlıklardan dolayı, sıkılacak ve mutsuz olacaksınız.

MARUL : İyi büyümüş, göbekli bir marul görmek, küçük de olsa bir engeli aşarak, arzuladığınız şeylere kavuşacağınızı anlatır. Marul yerseniz, bu hastalanacağınızı, sevgilinizden ayrılacağınızı belirtir.

MASA : Yakında hiç beklemediğiniz bir şekilde şansınız açılacak. Boş masalar, yoksulluk içinde geçecek bir ömrü anlatır.

MASKE : Yüzünüze bir maske takmanız, yaptığınız bir hareketin çok yakın ve sevdiğiniz bir arkadaşınız tarafından yanlış anlaşılacağını belirtir. Genç bir bayan maske takarsa, dost birine kendini zorla kabul ettirecek demektir.

MAVİ : Bolluğun ve zenginliğin simgesidir. Başkalarının çalışması sayesinde, bol para elde edeceksiniz.

MAYDANOZ : Sağlık dolu ve başarılı bir hayatınız olacak.

MAYMUN : Hastalığın ve şanssızlığın işaretidir. Sahte arkadaşlıklara dikkat edin.

MEKTUP : Yakında güzel haberler alacaksınız. Kötü bir mektup sorunlar ve hastalıklar demektir.

MELEK : Güzel bir haber alacaksınız. Eğer melek rüyada size doğru gelmiyorsa,yaşam tarzınızı değiştirmeniz gerektiğini anlatır. Dikkatli olmalısınız, tehlikeli durumlar belirebilir.

MENDİL : Aşk hayatınızda küçük flörtleriniz ve yanlış ilişkileriniz olacak.

MERCİMEK : Rüyada mercimek görmek, sağlık ve hijyen açısından kötü yerlerde bulunmanız ve tartışmalar yapacağınız anlamına gelir. Genç bir kadın için bu rüya, sevgilisinden memnun olmamasına rağmen aileden gelen baskılarla bu işe evet diyeceği anlamına gelir.

MERDİVEN : Hayalleriniz gerçekleşecek ve büyük mutluluklar duyacaksınız.

MERMER : Bol miktarda para kazanacaksınız. Fakat sosyal yaşamınız fazla başarılı olmayacak.

MESAJ : Hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Rüyada siz bir mesaj yollarsanız, sorunlar var demektir.

MESKEN : Güzel ve gösterişli bir mesken inşa ettiğinizi görmek, işlerinizde isabetli değişimlere ve ileride bir ev sahibi olabileceğinize işarettir.

MEYVE : Ağaçta olgun meyve, bolluk, bereket ve zenginliğin işaretidir. Ayrıca, mutlu bir yaşama da işarettir. Meyve yemek, mutluluğun işareti olduğu gibi hayal kırıklığı anlamı da taşır.

MEYVE BAHÇESİ : Eşiniz ya da sevgilinizle yeşillik ve meyvelerle dolu bir bahçede yürümek, birlikte uzun bir birlikteliğe işarettir. Dalından olgun bir meyve koparmak, bolluk ve mutluluk müjdecisidir. O meyveyi yemek ise, belirsiz bir geleceğe işarettir.

MEZAT : Çok hayırlı bir rüya sayılır.. Mezatçının sesini duymak ise, çok parlak bir geleceğiniz olduğu anlamındadır.

MEZAR : İyiye yorumlanmayan, talihsiz rüyalardandır. İş hayatı ve sağlık konusunda tehlike sinyalleri başlamıştır. Yeni yapılmış bir mezarı görmek, başkaları yüzünden sizin acı çekeceğiniz anlamı taşır. Öyle bir mezarı ziyaret etmeniz ise, ciddi boyutlarda tehlikelere işarettir. Bir mezarın üstüne basmak ya da yürümek, erken gelecek bir eceli ya da kötü bir evliliği simgeler. Boş mezar size hayal kırıklıkları ve mutsuzluk getirecektir. Kendi naaşınızı bir mezarda görmek, çaresiz sıkıntılara katlanmak zorunda kalacağınızın işaretidir.

MEZAR TAŞI : İş hayatında üzüntü, stres ve hayal kırıklıkları yaşanacaktır. Kırık, dökük mezar taşları da ölümü ya da ağır, ümitsiz bir hastalığın işaretçisidir.

MEZARLIK : Bir yakınınız, yakalanmış olduğu kötü bir hastalıktan kurtulacak. Yeni evlenmiş bir kadın, dul kalacak anlamına da gelir. Bakımlı ve yeni bir mezarlık görmek, öldü sandığınız birinin ölmediği haberini almaya işarettir. Yaşlı insanlar mezarlık görür ise, huzur buldukları bir yere gidecekler demektir.

MIKNATIS : Kişiler veya bir kadın sizi mahvetmek amaçlı ayartma çabaları içinde.

MISIR : Şans, para ve mutluluk getirir.

MISIR UNU : Hedeflerinize doğru ilerlerken, farkında olduğunuz ya da olmadığınız engelleri ve sorunları hiçbir sıkıntı çekmeden aşacak ve rahata ereceksiniz.

MIZRAK : Güçlü düşmanlara ve acı deneyimlere işarettir.

MİDYE : Denizde midye görmek, inatçı, sert ama çok dürüst biri ile dostluk kuracaksınız. Midye yerken kendinizi görürseniz, başarılı olan bir arkadaşınızla gurur duyacaksınız demektir.

MİMAR : Bir mimarı proje çizerken görmek, kayıpla sonuçlanacak iş konusundaki değişikliklere işarettir.

MİRAS : Rüyada size bir miras kaldığını görmek, zorlanmadan amacınıza varacaksınız demektir.

MİSAFİRLİK : Hayatınız hoş olaylarla renklenecek. Eğer size misafir gelirse hoş sürprizler olacaktır.

MOTOR : Size destek olan arkadaşlarınız sayesinde çok ciddi zorlukları ve bütün engelleri aşacaksınız.

MORG : Morgda birisinin cesedini aramak için bulunmanız, bir akraba veya arkadaş ölümüne işarettir. Orada pek çok ceset görürseniz, bir olaydan dolayı üzülecek ve sıkıntı çekeceksiniz.

MUM : Etrafınızdaki insanlara güvenin ve giriştiğiniz her işte başarılı olacağınızı bilin. Bir mumu üfleyerek söndürmek, bir yakınınızı kaybedeceğiniz anlamındadır.

MUMYA : Rüyanızda bir mumya gördüyseniz, sosyal yaşamınızda değişik görevler alacaksınız ve maddi açıdan bir bozulma olacak. Şayet kendinizi mumyalanmış görürseniz, kurmuş olduğunuz yanlış arkadaşlıklar sizi itibar olarak aşağılara çekecektir.

MUTFAK : Sizi sıkıntı içine düşürecek, ani tehlikeler sizi bekliyor.

MUZ : Çevrenizde sevilmeyen, silik tipli biriyle arkadaşlık edeceksiniz. Şayet muzu yerseniz, iş hayatınızda bir takım problemlerle karşılaşacaksınız demektir.

MÜCEVHER :
İstemiş olduğunuz bütün güzellikler ve zenginlikler sizin olacak. Makam sahibi olabilirsiniz. Kırılıp parçalara ayrılmış bir mücevher görmek, gittiğiniz yolda hayal kırıklıkları yaşanacak demektir.

MÜHENDİS : Çok yorucu olabilecek yolculuklara çıkacak, fakat iyi insanlarla tanışacaksınız.

MÜHÜR : Çok büyük amaçlarınız var.

MÜLK : Büyük miktarda mal, mülk sahibi olduğunuzu görmek beklentilerinizin üstünde bir mirasa işarettir. Genç bir bayan için bu rüya, yaşlı bir insana ve çocuklara bakacağı anlamına gelir.

MÜREKKEP : Tehlikeli rakipler ve iş hayatında başarısızlık tehlikeleri var.

MÜZE : Hayatınız boyunca sürekli elinizde değerli eşyalarınız olacak.

MÜZİK : Müzik, mutluluk ve zenginliğin işaretidir. Kulağı tırmalayan bir müzik sesi duymak, çocuklardan dolayı sıkıntı çekeceğinize ve aile hayatında mutsuzluğa işaret eder.

MÜZİK ALETLERİ :
Herhangi bir müzik aletini görmek, beklenmedik mutlulukların müjdesini verir. Şayet bu rüyayı gören bir kadın ise, bu, kendi hayatını kendi kazanacak demektir.
 

Benzer İçerikler

Üst