1. sehr_i sukut

  sehr_i sukut Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  5 Kasım 2007
  Mesajlar:
  339
  Beğenilen Mesajlar:
  30
  Ödül Puanları:
  28
  Şehir:
  uzak dıyralardan:(:(:(:(

  mademkı

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

  Geceleri üşürdüm ama soğuktan değil. . . Tutamamaktan sıcağı, tutunamamaktan sıcaklığa. . .

  Geceler sensiz. .
  Geceler soğuk. .
  Sabahlara kadar ayaz geceler. .
  Gülümseyerek bakıyorum geçmişe. Yaşadığımız o güzel günlerin ardından ece bunu yapabiliyorum. Gülerken ağlıyorum. . . . Nasıl diye sakın sorma; resimlerimize bakıyorum önce. . . Yaşadığımız güzel anlar geliyor aklıma gülüyorum. Ama sonra, evet sonra, şimdiki halimize dönüyorum ve gözlerimden yaşlar akıyor. . . İçimdeki sevgin canlanıyor. . . .
  Ne yaptıysam yok edemedim bu sevgiyi. . . Kurtulamıyorum bir türlü. Gün geceye dönüyor bense resimlerimize bakıp, o anları tekrar yaşıyorum. . . Acı çekiyor ama kurtulamıyorum işte. . Vazgeçemiyorum Senden Birtanem. . .
  Oysa ne çok demiştim kapılmayacağım, her şeye hazırlıklı olacağım diye. Meğer benimki ece kendimi kandırmakmış. Ben kendimi sana ilk anda teslim etmişim meğerse. Şimdi ne yapacaksın diye sorma bana sakın, inan bende bilmiyorum çünkü. Yüreğimde sen varken başkasıyla olamam. Başkalarında seni arayıp onları mutsuz edemem.
  Ve Senden Son İsteğim. . .
  Unut beni. . . Yeniden doğ bensiz. . Sakın kaybetme yaşama sevincini. . . Yaptıklarımın acısını belleğinden silerek büyü. Yaralı kalbini sar yarınlarla, yeni umutlarla, yeni sevinçlerle. ilerde seni bekleyen mutluluğa koş, sana hiçbir zaman vermeyi başaramadığım mutluluğa koş. . Yoktur seni benim kadar seven ve sevecek olan, bir o kadarda sana layık olamayan, seni anlayamayan. . . Ben yaşarım acını, gözlerini hayal eder, biraz daha içer vururum kendimi kelimelere. . Dudaklarına dokunup seni sevdiğimi söylemeyi özlerim ama yaşarım, yaşarım farkında olmadan. . . Mutlu ol, eksik olmasın yüzünden gülücükler, acılar bulmasın seni. Mutsuzluğumla, bu hayat üzerinde bundan sonra hiç olamayacak olmamla, sensizliğimle yargılayıp affet beni. Cezamı çekiyorum ben.
  Her şeyden vazgeçerken tek vazgeçemediğim sana bir çift sözüm var. Seni Hala Seviyorum, Seni Seviyorum. . .
  Mutlu ol. . Mutlu ol. . . Benim içinde mutlu ol Sevdiğim. .

   

Sayfayı Paylaş