1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Mahsun Kırmızıgül - Düş De Gör

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Ah düş te gör kardaş düş te gör Aman aman düş te gör Bir zalimi bir soysuzu
    Bir güzeli sevende düş de gör
    Ah sağ olan ne bilsin hastanın halından
    Sevmeyen ne bilsin sevenin halından
    Ah düşmeyen ne bilsin düşenin halından
    Aman aman düş de gör
    İyi günden güzel günden
    Vallah kötü güne vallah zor güne
    Aman aman düş de gör düş de gör

Mahsun Kırmızıgül - Düş De Gör konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Dağlar

Mahsun Kırmızıgül - Dağlar

Başım dağ saçlarım kardır Deli rüzgarlarım vardır Ovalar bana çok dardır Benim meskenim dağlardır dağlar Şehirler bana tuzak İnsan sohbetleri yasak Uzak olun benden uzak Benim meskenim dağlardır dağlar Kalbime benzer taşları Heybetli öter kuşları Göğe yakındır başları Benim meskenim dağlardır dağlar Yarimi ellere verin Sevdamı yellere verin Yelleri bana gönderin Benim meskenim dağlardır...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Ay Aman

Mahsun Kırmızıgül - Ay Aman

mahsun kırmızıgül ah aman mahsum kırmızıgül ah aman geceler uyuyamam mahsun Güneşe dokunmayın o benim sıcaklığım Geceme dokunmayım geceler dert ortağım Yarime dokunmayın yar benim tek varlığım Canıma dokunmayın bu canım Allah`ımın Ay aman aman aman geceler uyuyamam Ay aman aman aman utanır ağlayamam Ay aman aman aman ellere alışamam Ay aman aman aman ben onsuz yaşayamam Aşk duraklarda...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Aslan Gibiyim

Mahsun Kırmızıgül - Aslan Gibiyim

mahsun kırmızıgül aslan gibi mahsun kırmızıgül aslan gibiyim Uzaklardan bakma öyle Ben yabancı değilim Sen dünyalar güzeliysen Bende aslan gibiyim Öldüm anam anam Yandım anam anam Gözleri çakmak çakmak Amacı beni yakmak Uzak durma sevgilim Olurmu benden kaçmak Yalnız seni sevmişim ben Bu alemin içinde Başkasına gönül vermem Hep sen varsın içimde __________________
  4. Mahsun Kırmızıgül filmi 'Güneşi Gördüm' hakkında konuştu

Mahsun Kırmızıgül filmi 'Güneşi Gördüm' hakkında konuştu

güneşi gördüm süresi mahsun filmleri güneşi gördüm çekim yeri 'Beyaz Melek' filmini vize sınavı, 'Güneşi Gördüm' filmini ise final sınavı olarak tanımlayan Mahsun Kırmızıgül ağır konuştu: Beklenen gün gelecekse çekilen acı kutsaldır! Şimdi zaman Beyaz Melek'teki yönetmenlik başarıma tesadüf diyenlerin utanacağı zamandır! .. 77 bin nüfuslu Kars, geçtiğimiz günlerde hem 'Deli Deli Olma'...
  5. Güneşi Gördüm Filmi mahsun kırmızıgül yapıtı

Güneşi Gördüm Filmi mahsun kırmızıgül yapıtı

İzleyin, izlettirin, izlesinler :) Toplumsal bir yarada bu denli parmak basılır, şiirsel bir tatda ancak bu kadar güzel anlatılır diyor izleyenler... Türküçülüğünü pek beğenmediğim bir adam Mahsun Kırmızıgül. Ama bu oranda yaptığı filmleri büyük keyifle izliyorum. Bu kadar güzel olur ancak Güneşi Gördüm Filmi... Emek veren zaman harcayan ve oynayan tüm oyuncuları tek tek tebrik ediyorum......

Sayfayı Paylaş