Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Mahsun Kırmızıgül filmi 'Güneşi Gördüm' hakkında konuştu

  Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  güneşi gördüm süresi mahsun filmleri güneşi gördüm çekim yeri < Konu Resmi..>


  'Beyaz Melek' filmini vize sınavı, 'Güneşi Gördüm' filmini ise final sınavı olarak tanımlayan Mahsun Kırmızıgül ağır konuştu: Beklenen gün gelecekse çekilen acı kutsaldır! Şimdi zaman Beyaz Melek'teki yönetmenlik başarıma tesadüf diyenlerin utanacağı zamandır! ..

  < Konu Resmi..>

  77 bin nüfuslu Kars, geçtiğimiz günlerde hem 'Deli Deli Olma' hem de 'Güneşi Gördüm' filmlerine ev sahipliği yaptı. Kaz, kaşar peyniri ve bal ile meşhur olan Kars'ın esnafı turistik açıdan ölü sezonda iki film ekibinde bulunan yaklaşık 150 kişinin yaptığı alışverişlerle küçük de olsa bir sevinç yaşadı.

  Çekimleri tamamlandı

  İkinci filmi 'Güneş'i Gördüm'ün daha çekimlerine başlarken yine çok konuşulan Mahsun Kırmızıgül; İsveç, Norveç, Danimarka, Bulgaristan ve İstanbul'daki sahneleri çektikten sonra filmini Kars'ta tamamladı. Film ekibinin en büyük sorunu Kars'taki soğuk hava oldu. Ekip gündüzleri -5/-10, geceleri ise -15/- 25 dereceye varan soğuk hava koşullarında çekimleri tamamladı. 'Güneşi Gördüm'ün 'Beyaz Melek'in çok üstünde bir film olacağını belirten Kırmızıgül, bu filmle birlikte 'Beyaz Melek'teki başarısına tesadüf diyenlerin utanacağını vurguluyor.
  Bu film final olacak
  Kırmızıgül, filmini; iki yıldır bilinçli bir şekilde kullanmadığı cevap hakkını kullanmasına zemin hazırlayacak bir yapım olarak yorumluyor ve ekliyor: "Beklenen gün gelecekse çekilen acı kutsaldır. Zaman 'Beyaz Melek'teki yönetmenlik başarıma 'tesadüf' diyenlerin utanacağı zamandır. Hem 'Beyaz Melek'teki hem de 'Güneşi Gördüm'de başarılı olmama büyük katkısı olan oyunculara ve teknik ekibe büyük bir teşekkür borçluyum. Ayrıca 'Beyaz Melek benim için vizeydi. 'Güneşi Gördüm' ise final."

  Altı saatte anlattı
  'Güneşi Gördüm' hikayesiyle olduğu kadar zengin oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Filmin tüm oyuncu kadrosu, filmde yer almalarının nedenini Kırmızıgül'ün anlattığı hikayeden çok etkilenmelerine bağlıyor. Oyuncuların, senaryoyu okumadan sözleşmeye imza attıkları söyleniyor. Filmin başrol oyuncularından Altan Erkekli, "Filmin süresi iki saat ama Mahsun filmi bana altı saatte anlattı" şeklinde konuşuyor.
  < Konu Resmi..>   
Mahsun Kırmızıgül filmi 'Güneşi Gördüm' hakkında konuştu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Mahsun Kırmızıgül - Düş De Gör

  Mahsun Kırmızıgül - Düş De Gör

  Ah düş te gör kardaş düş te gör Aman aman düş te gör Bir zalimi bir soysuzu Bir güzeli sevende düş de gör Ah sağ olan ne bilsin hastanın halından Sevmeyen ne bilsin sevenin halından Ah düşmeyen ne bilsin düşenin halından Aman aman düş de gör İyi günden güzel günden Vallah kötü güne vallah zor güne Aman aman düş de gör düş de gör __________________
 2. Mahsun Kırmızıgül, ikinci filminin hazırlıklarına başladı.

  Mahsun Kırmızıgül, ikinci filminin hazırlıklarına başladı.

  'Beyez Melek' filmiyle sinemada başarıyı yakalayan Mahsun Kırmızıgül, ikinci filminin hazırlıklarına başladı. Önceki gün Sivas'ın Gölava ilçesinde sahne alan ünlü şarkıcı, "Beyaz Melek çok sevildi. Yakında yeni bir projeyle tekrar karşınıza çıkacağım" dedi. Sivaslılar'ın büyük ilgi gösterdiği Kırmızıgül, şarkılarıyla hayranlarını coşturdu.
 3. Güneş Gördüm Bir Mahsun Kırmızı Gül Filmi

  Güneş Gördüm Bir Mahsun Kırmızı Gül Filmi

  Oldum olasıya hayata sarılışını, yaptığı güzel şeyleri sevmişimdir Mahsun Kırmızıgül'ün. Yine yeni bir projesi var... Güzel bir film olacağa benziyor. Geçelim haberimize; YAPTIĞI İLK FİLMİ 'BEYAZ MELEK' İLE GEÇEN YILIN EN FAZLA İZLENEN FİLM OLMA REKORUNU ELİNDE BULUNDURAN MAHSUN KIRMIZIGÜL, YENİ FİLMİ 'GÜNEŞİ GÖRDÜM'DE ÇEŞİTLİ SOSYAL KATEGORİDEKİ ÇOCUKLARIN DRAMINI ANLATACAK. 22 Eylül'de...
 4. Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi"güneşi gördüm" 12 martta sinemalarda

  Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi"güneşi gördüm" 12 martta sinemalarda

  10 kilo verdi, üç ayrı zamanda geçen filmi için şekilden şekile girdi. 'Güneşi Gördüm’ filmi için 10 kilo verdiğini açıklayan ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül, üç ayrı zamanda geçen hikayede şekilden şekile de girdi. Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi 'Güneşi Gördüm' için tipini birçok kez değiştirdi. Üç ayrı zamanda geçen filmin ilk çekimlerinde, uzun sakalları ve uzun saçlarıyla kamera karşısına...
 5. Güneşi Gördüm Filmi mahsun kırmızıgül yapıtı

  Güneşi Gördüm Filmi mahsun kırmızıgül yapıtı

  İzleyin, izlettirin, izlesinler :) Toplumsal bir yarada bu denli parmak basılır, şiirsel bir tatda ancak bu kadar güzel anlatılır diyor izleyenler... Türküçülüğünü pek beğenmediğim bir adam Mahsun Kırmızıgül. Ama bu oranda yaptığı filmleri büyük keyifle izliyorum. Bu kadar güzel olur ancak Güneşi Gördüm Filmi... Emek veren zaman harcayan ve oynayan tüm oyuncuları tek tek tebrik ediyorum......

Sayfayı Paylaş