1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mahsun Kırmızıgül Kendime Bambaşka Bir Hayat Kurdum

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mahsun kırmızıgül röportajı 2012 mahsun kırmızıgül filmleri
    Müzik dünyasında ki yerini bırakıp, sesini sevenlerinden esirgeyen Mahsun Kırmızıgül, Sinema da daha da başarılı işlere imzasını attı. Şahjsım adına, Mahsun Kırmızıgül'ün şarkılarını yeniden dinlemek ister ve o sesini yeni şarkılarda duyymak isterdim diyorum ama filmlerinden de mahrum olmak istemiyorum :) Her dalda başarılı olan Mahsun Kırmızıgül "kendime bambaşka bir hayat kurdum" diyor ve bakın daha neler söylüyor Melek'erim.

Kendime Bambaşka Bir Hayat Kurdum

Mahsun Kırmızıgül’ün gözü, sinemadan başkasını görmüyor artık...

İlk adımlarını müzik sektöründe atan, şöhret olan Mahsun Kırmızıgül’ün gözü, sinemadan başkasını görmüyor artık. Kırmızıgül, “Kendime bambaşka bir hayat kurdum. İşin maddi yönünde de değilim” dedi..

Önceki akşam yapımcı Murat Tokat’la Astoria Alışveriş Merkezi’nde görüntülenen Mahsun Kırmızıgül, yine basına mesafeliydi.

Ancak hakkında yapılan haberlerden sıkılmış olmalı ki bu kez konuşma ihtiyacı hissetti.

Film sektörüne girmesiyle her şeyden elini ayağını çektiğini belirten Kırmızıgül, “Yaptığım işi severek yapıyorum. Kendime bambaşka bir hayat kurdum” dedi.

Muhabirlere de bir çift sözü vardı Kırmızıgül’ün: “Benimle ilgili haberlerde biraz saygı duymanızı bekliyorum. İşin maddi yönünde de değilim ki. Öyle olsaydı, üç tane film çekip de oradan kazanacağım para yerine, iki kez sahneye çıkıp yine aynı parayı alırdım.”

Mahsun Kırmızıgül Kendime Bambaşka Bir Hayat Kurdum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Hayat Ne Garip

Mahsun Kırmızıgül - Hayat Ne Garip

Ne varsa dünyada bir rüya demek Biraz da hayatı boş vermek gerek Her şeyin Çaresi sevmek mi sevmek Hayat devam ediyor bak En güzel şey mutlu olmak Gideceğiz Çırılçıplak Hayat ne garip oooo Hayat çok garip Yalan olur bir gün yalan Yaşadığım aşkım sevdam Yaradandır Baki kalan Hayat ne garip oooo Hayat çok garip Gün gelir yalnızlık Korkusu çöker Hayat film gibi Son yazar biter Dert etme...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Dönmeyeceğim

Mahsun Kırmızıgül - Dönmeyeceğim

Kendimden çok verdim senin uğruna Hep bendim savrulan bu aşk yolunda Gör bak bende düştüm en sonunda Son sözlerin inan boşa 2x Ardımdan ağlama dönmeyeceğim Öldün mü? kaldın mı? bilmeyeceğim Aslında öğrenmek istemeyeceğim Ne bir ses ne haber vermeyeceğim 2x Kendimden çok verdim senin uğruna Hep bendim savrulan bu aşk yolunda Gör bak bende düştüm en sonunda Son sözlerin inan boşa 2x...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Dağlar

Mahsun Kırmızıgül - Dağlar

Başım dağ saçlarım kardır Deli rüzgarlarım vardır Ovalar bana çok dardır Benim meskenim dağlardır dağlar Şehirler bana tuzak İnsan sohbetleri yasak Uzak olun benden uzak Benim meskenim dağlardır dağlar Kalbime benzer taşları Heybetli öter kuşları Göğe yakındır başları Benim meskenim dağlardır dağlar Yarimi ellere verin Sevdamı yellere verin Yelleri bana gönderin Benim meskenim dağlardır...
  4. Mahsun Kırmızıgül - Ay Aman

Mahsun Kırmızıgül - Ay Aman

mahsun kırmızıgül ah aman mahsum kırmızıgül ah aman geceler uyuyamam mahsun Güneşe dokunmayın o benim sıcaklığım Geceme dokunmayım geceler dert ortağım Yarime dokunmayın yar benim tek varlığım Canıma dokunmayın bu canım Allah`ımın Ay aman aman aman geceler uyuyamam Ay aman aman aman utanır ağlayamam Ay aman aman aman ellere alışamam Ay aman aman aman ben onsuz yaşayamam Aşk duraklarda...
  5. Mahsun Kırmızıgül - Aslan Gibiyim

Mahsun Kırmızıgül - Aslan Gibiyim

mahsun kırmızıgül aslan gibi mahsun kırmızıgül aslan gibiyim Uzaklardan bakma öyle Ben yabancı değilim Sen dünyalar güzeliysen Bende aslan gibiyim Öldüm anam anam Yandım anam anam Gözleri çakmak çakmak Amacı beni yakmak Uzak durma sevgilim Olurmu benden kaçmak Yalnız seni sevmişim ben Bu alemin içinde Başkasına gönül vermem Hep sen varsın içimde __________________

Sayfayı Paylaş