1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Mahsun Kırmızıgül - Mihriban

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

mihriban tab masumkırmızgul Sarı saçlarını deli gönlüme Bağlamışım çözülmüyor mihriban mihriban
    Ayrılıktan zor belleme ölümü
    Görmeyince sezilmıyor mihriban
    Sevdiğim mihriban

Yar değince kalem elden düşüyor
    Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor
    Lambada titreyen alev üşüyor
    Aşk kağıda yazılmıyor mihriban
    Sevdiğim mihriban

Tabiblerde ilaç yoktur yarama
    Aşk değince ötesini arama
    Her nesnenin bir bitimi var ama
    Aşka hudut çizilmiyor mihriban
    Sevdiğim mihriban

Mahsun Kırmızıgül - Mihriban konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Ellerin Kadinisin

Mahsun Kırmızıgül - Ellerin Kadinisin

Kapattim bu askin sayfalarini Dilimden dusurdum senin adini Kalbime kitledim hatiralari Ellerin kadinisin seni sevemem Ellerin kadinisin sana dönemem Bir utanc duvaridir hayatta yerin Cekmekle ödenmez gunahın senin Gönlun bendeysede bedenin el'in Ellerin kadinisin seni sevemem Ellerin kadinisin sana dönemem Görsen bile beni sakin tanima Cevir yuzunu git kendi yoluna Arkamdan aglarsan...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Dönmeyeceğim

Mahsun Kırmızıgül - Dönmeyeceğim

Kendimden çok verdim senin uğruna Hep bendim savrulan bu aşk yolunda Gör bak bende düştüm en sonunda Son sözlerin inan boşa 2x Ardımdan ağlama dönmeyeceğim Öldün mü? kaldın mı? bilmeyeceğim Aslında öğrenmek istemeyeceğim Ne bir ses ne haber vermeyeceğim 2x Kendimden çok verdim senin uğruna Hep bendim savrulan bu aşk yolunda Gör bak bende düştüm en sonunda Son sözlerin inan boşa 2x...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Dağlar

Mahsun Kırmızıgül - Dağlar

Başım dağ saçlarım kardır Deli rüzgarlarım vardır Ovalar bana çok dardır Benim meskenim dağlardır dağlar Şehirler bana tuzak İnsan sohbetleri yasak Uzak olun benden uzak Benim meskenim dağlardır dağlar Kalbime benzer taşları Heybetli öter kuşları Göğe yakındır başları Benim meskenim dağlardır dağlar Yarimi ellere verin Sevdamı yellere verin Yelleri bana gönderin Benim meskenim dağlardır...
  4. Mahsun Kırmızıgül - Ay Aman

Mahsun Kırmızıgül - Ay Aman

mahsun kırmızıgül ah aman mahsum kırmızıgül ah aman geceler uyuyamam mahsun Güneşe dokunmayın o benim sıcaklığım Geceme dokunmayım geceler dert ortağım Yarime dokunmayın yar benim tek varlığım Canıma dokunmayın bu canım Allah`ımın Ay aman aman aman geceler uyuyamam Ay aman aman aman utanır ağlayamam Ay aman aman aman ellere alışamam Ay aman aman aman ben onsuz yaşayamam Aşk duraklarda...
  5. Mahsun Kırmızıgül - Aslan Gibiyim

Mahsun Kırmızıgül - Aslan Gibiyim

mahsun kırmızıgül aslan gibi mahsun kırmızıgül aslan gibiyim Uzaklardan bakma öyle Ben yabancı değilim Sen dünyalar güzeliysen Bende aslan gibiyim Öldüm anam anam Yandım anam anam Gözleri çakmak çakmak Amacı beni yakmak Uzak durma sevgilim Olurmu benden kaçmak Yalnız seni sevmişim ben Bu alemin içinde Başkasına gönül vermem Hep sen varsın içimde __________________

Sayfayı Paylaş