1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mahsun Kırmızıgül sessizliğini bozdu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mahsun kırmızıgül, 2011 haberleri, sevgilisi, hakkında konuştu detayları burada arkadaşlar
    Magazin basınında dün ki haberlerde, yeni sevgilisi ile resimleri çarşaf çarşaf yayınlanan Mahsun Kırmızıgül sessizliğini bozmuş Melek'lerim. Bakalım mahsun neler konuşmuş:)

Geçtiğimiz gün Göcek’te yabancı bir güzelle sarmaş dolaş görüntülenen Mahsun Kırmızıgül, eski aşkı Mine Cangal’ın ağır sözlerini duyunca suskunluğunu bozdu.

MAHSUN KIRMIZIGÜL BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Üç ay önce ayrıldığı Cangal’ın “Verdikleri pozlar çok basit. Ne tip kızlar olduğu belli, bunu Mahsun’a hiç yakıştıramadım” demesi üzerine sarışın kız arkadaşının kimliğini açıklama gereği duyan Kırmızıgül, şunları söyledi: “Başkalarının sandığı gibi basit biri değil. Biz geçen yıl Cannes Film Festivali’nde tanışmıştık. Kendisi Paris’te yaşayan ünlü bir model ve oyuncu...”

Mahsun Kızmıgül ve yeni sevgilisinin resimleri için TIKLAYIN

Mahsun Kırmızıgül sessizliğini bozdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Dağlar

Mahsun Kırmızıgül - Dağlar

Başım dağ saçlarım kardır Deli rüzgarlarım vardır Ovalar bana çok dardır Benim meskenim dağlardır dağlar Şehirler bana tuzak İnsan sohbetleri yasak Uzak olun benden uzak Benim meskenim dağlardır dağlar Kalbime benzer taşları Heybetli öter kuşları Göğe yakındır başları Benim meskenim dağlardır dağlar Yarimi ellere verin Sevdamı yellere verin Yelleri bana gönderin Benim meskenim dağlardır...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Ay Aman

Mahsun Kırmızıgül - Ay Aman

mahsun kırmızıgül ah aman mahsum kırmızıgül ah aman geceler uyuyamam mahsun Güneşe dokunmayın o benim sıcaklığım Geceme dokunmayım geceler dert ortağım Yarime dokunmayın yar benim tek varlığım Canıma dokunmayın bu canım Allah`ımın Ay aman aman aman geceler uyuyamam Ay aman aman aman utanır ağlayamam Ay aman aman aman ellere alışamam Ay aman aman aman ben onsuz yaşayamam Aşk duraklarda...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Aslan Gibiyim

Mahsun Kırmızıgül - Aslan Gibiyim

mahsun kırmızıgül aslan gibi mahsun kırmızıgül aslan gibiyim Uzaklardan bakma öyle Ben yabancı değilim Sen dünyalar güzeliysen Bende aslan gibiyim Öldüm anam anam Yandım anam anam Gözleri çakmak çakmak Amacı beni yakmak Uzak durma sevgilim Olurmu benden kaçmak Yalnız seni sevmişim ben Bu alemin içinde Başkasına gönül vermem Hep sen varsın içimde __________________
  4. Fethullah Gülen sessizliğini bozdu

Fethullah Gülen sessizliğini bozdu

Fethullah Gülen Türkiye'ye dönecek mi? Uzun süren sessizliğini bozan hoca merak edilen konulara cevap verdi. Fethullah Gülen şu aşamada Türkiye'ye dönmeye niyeti yok. Ergeknekon davası sanıklarının GATA'ya kendilerini atmasını da "Ergenekon'da bir 'GATA'kulli var" sözleriyle değerlendiriyor. Sabah yazarı Mahmut Övür bazı gazetecilerle birlikte Amerika'da yaşayan Gülen hoca ile...
  5. Mete Okay Sessizliğini Bozdu

Mete Okay Sessizliğini Bozdu

ebru destan mete okay haberleri ebru destan mete okay evlendi resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. http://www.meleklermekani.com/magazin/197814-ebru-destan-mete-oktay.html ın 1.5 ay önce evlendiğini biliyorunuzdur melekler :) Mete Okay sessizliğini bozdu melekler. Ailesi Hakkında Çıkan haberlerin asılsız olduğunu açıkladı. İstenmeyen Gelin oldu bizim survivor güzeli...

Sayfayı Paylaş