Makyajda 60′lı yıllara dönüş

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Makyajda 60′lı yıllara dönüş
60 lı yılların makyajı


Güzelliğine önem veren bayanlar dikkat! Bu yazın makyaj modası belli oldu. Kıyafetlerde olduğu gibi makyajda da seksilik ve geçmiş yıllar ön planda olacak.
Göz makyajı: Bu yaz oldukça renkli geçeceğe benziyor. Mavi, yeşil, sarı gibi renklerin kullanıldığı göz makyajları çok moda. Bu renkli farların yanında kullanılacak eyeliner ve maskara da sizi oldukça seksi gösterecektir. Göz makyajında önemli bir unsur olacak olan eyeliner’dan önce siyah kalem yardımıyla gözlerinizi belirginleştirmeniz gerekiyor. Bu yılın makyajında eyeliner sadece siyah olmaktan çıkıyor ve başka renklerde de kullanılabiliyor.
Kalın kaşlar: Kalın kaşlar bu sene moda. Kaşları kahverengi kalemle belirginleştirmek ise hala moda olmaya devam ediyor. Kaş şekillerine gelince; kaşlar ortadan kalınken uçlara doğru inceliyor.

Kırmızı dudaklar: Bu yılın makyaj modasında kırmızı dudaklar ön planda olacak. Ruj seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli unsur ise kırmızının parlaklığı ve canlılığı olacak. Daha dolgun dudaklara sahip olmanız için yapmanız gereken ise dudaklarınıza fondöten sürmeniz olacak daha sonra da kırmızı rujunuzu sürebilirsiniz. Anlayacağınız 60′lı yıllara kırmızı dudaklarla geri dönüyoruz.
 
Üst