Makyajlı Erkekler :P konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BİZİM BUNU ERKEKLERE OKUTMAMIZ LAZIM bir kadını ağlatırken dikkatli olun..........

BİZİM BUNU ERKEKLERE OKUTMAMIZ LAZIM bir kadını ağlatırken dikkatli olun..........

tanrı gözyaşlarını sayar erkekleri ağlatmanın yolları BİR KİTAPTAN ALINTI... Musevilerin Tanrı ile insanın konuşması adlı kitabından alıntı .....bir kadını ağlatırken çok dikkatli olun,çünkü Tanrı gözyaşlarını sayar.Kadın erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından yartılmadı.Öle alsa ezilirdi üstün olsun diye başındanda yaratılmadı.Eşit olsun diye göğsünden yarattık.Kolun biraz altından...
  2. Erkekler Bunlarla Mutlu Oluyor...

Erkekler Bunlarla Mutlu Oluyor...

Erkeklerin beğenilerinin karmaşık olduğunu düşünenler çok yanılıyorlar. Klasik erkek davranışları göz önünde tutularak oluşturulan "Onları mutlu eden 10 özellik" listesi, standart erkek profili hakkında size daha çok bilgi verecek ve belki de artık "Niye beni değil de onu seçti" demekten kurtulacaksınız! Çekicilik Bir erkeğin sizi fark etmesini sağlayan ilk nokta dış...
  3. buna bayılacaksınız.......

buna bayılacaksınız.......

merhaba meleklerim sizde benim gibi bu tür şeylere meraklıysanız (inanıyorsanız demiyorum) buyrun size çeşit çeşit fal ben denedim çok harika süpperrr eminim sizde beğeneceksiniz yorumlarınızı merakla bekleyeceğim :) Burdan
  4. Sabahları Makyajlı Uyanacaksınız!

Sabahları Makyajlı Uyanacaksınız!

Sabah uyandığınızda yüzünüzde makyaj olacak, havuzdan çıktığınızda bile makyajınız bozulmayacak. Kulağa hoş geliyor değil mi? Sabah uyandığınızda yüzünüzde makyaj olacak, havuzdan çıktığınızda bile makyajınız bozulmayacak. Kulağa hoş geliyor değil mi? Daha çok kozmetik-dövme sayılabilecek bu işlem sayesinde kaş, göz çizgisi veya dudaklarda doğal cilt renginizle uyumlu etkiler...
  5. Makyajlı Olarak Namaz Kılınır mı ?

Makyajlı Olarak Namaz Kılınır mı ?

makyajla namaz kılınır mı makyajlıyken namaz kılınır mı makyajlıyken namaz kılmak caiz mi Makyaj yapmayı seven ancak namazını da kılmak isteyen hanımların sıkça sorduğu sorulardan biri, makyajla namaz kılınıp kılınmayacağıdır. Makalemizde bu sorunun cevabını bulacaksınız.. :) Abdestten sonra yüze krem sürmek veya makyaj yapmak abdesti bozmaz. Bu bakımdan abdest aldıktan sonra yapılan...

Sayfayı Paylaş