1. mislinay

  mislinay Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Kasım 2007
  Mesajlar:
  7.147
  Beğenilen Mesajlar:
  37
  Ödül Puanları:
  0

  Malul

  Konu, 'L-M' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

  Rüyada bir malul kimse görmek veya sizin bir yerinizden bir sakatlik oldugunu görmeniz. yapmak istediklerinizin sakincali seyler olduguna dair bir uyaridir. Bu düsüncenizi yerine getirirseniz mutlaka bir zarara ugrayacaksiniz demektir.

   
Malul konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Engellilerin Emekli Olabilmesi ve Kendilerine Malul aylıgı bağlanması

  Engellilerin Emekli Olabilmesi ve Kendilerine Malul aylıgı bağlanması

  Engellilerin Emekli Olabilmesi ve Kendilerine Malul Aylığı Bağlanması için İzlenmesi Gereken Prosedür 1- Emeklilik için gerekli gün ve pirimi dolduran kişi emeklilik için; “En son pirim ödenen iş yerinin” bağlı olduğu sigorta müdürlüğüne müracaat etmek zorundadır. Başka bir sigorta müdürlüğüne müracaat yapılamaz. Bir şekilde imkansızlıklar yüzünden bu SSK müdürlüğüne müracaat edilemiyorsa o...
 2. Malul kız çocuklarının aylıkları evlenmeleri halinde kesilecek mi?

  Malul kız çocuklarının aylıkları evlenmeleri halinde kesilecek mi?

  Malul kız çocuklarının aylıkları evlenmeleri halinde kesilecek mi? Gerek kız, gerekse erkek malul çocukların aylıkları evlenmeleri halinde kesilmeyecek, ancak, çalışmaları, kendi çalışmalarından dolayı gelir/aylık almaları veya maluliyet hallerini yitirmeleri durumunda aylıkları kesilecektir.
 3. Görevli olduğum bir sırada geçirmiş olduğum bir kazadan dolayı malul olarak görevimde

  Görevli olduğum bir sırada geçirmiş olduğum bir kazadan dolayı malul olarak görevimde

  Görevli olduğum bir sırada geçirmiş olduğum bir kazadan dolayı malul olarak görevimden ayrıldım. Emekli Sandığı vazife malullüğüm kabul edilmedi. Bu Kanun bana bir hak getiriyor mu? Hayır, bu Kanun geçmişteki vazife malullüğü durumlarını değiştirecek herhangi bir düzenleme getirmemektedir.
 4. Engelli ve Malul çocuğu olan anneye erken emeklilik hakkı!!

  Engelli ve Malul çocuğu olan anneye erken emeklilik hakkı!!

  engelli hakları 2010 özürlü çocuğu olan annelerin hakları özürlü çocuğu olan annelere erken emeklilik engelli annelere erken emeklilik babalara Yeni yasa bir çok düzenlemeler getirdi.. İşte engelli yada malul çocuğu olan annlerimizde bu yasada unutulmamış.. Sosyal Güvenlik Yasası ile annelere sağlanan ve çok da anlamlı olan bir diğer hak malul çocuğu bulunan annelerin daha erken yaşta...

Sayfayı Paylaş