Mango 2010-2011 Sonbahar Kış Giyim Çanta ve Aksesuar Hakkında Herşey

aSqimSin

Yeni Üye
Üye
Mango 2010-2011 Sonbahar Kış Giyim Çanta ve Aksesuar Hakkında Herşey
mango hamile kıyafetleri mango giyim giyim 2011 2010 2010 kış

Sevgili meleklerim. Mango'nun 2010 2011 koleksiyonunu hayranlıkla izledim ve sizlerle paylaşıyorum. Giysi, ayakkabı,çanta, aksesuar... İstediğiniz herşey koleksiyonun içinde. Ayakkabılarda genellikle kısa botlar kullanılmış, babetlere de rastlayabiliyoruz koleksiyonda. Giysi konusunda içlerinde çoğu tarzınız olmayabilir ama kıyafetler gerçekten özenle hazırlanmış. Her detay düşünülmüş. O yüzden tarzınız olmasa bile bu koleksiyonu baştan sona bir inceleyin derim kızlar Bu tarz kıyafetleri seven ve giyen meleklerim bu koleksiyonu gözünü kırpmadan incelesinler.
Koleksiyonda kemerler oldukça sık kullanılmış. İnce beller, kemerler ile adeta ben burdayım diyor. :laugh: Bu sezon Mangoda renk olarak kahve tonları, tarçın tonları, siyah ve naturel renkler baskın durumda. Ben turuncuları gördüm gözüm kaldı onlarda :laugh:

Mango 2010-2011 sonbahar-kış koleksiyonda bu sezon; ingiliz klasik trench coatları, klasik ve el yapımı örgü trikoları, maskülen - feminen detaylar ile hazırlanmış tasarımlar, tüvit elbiseler, suni deriler ve kürkler, çift sıra düğmeli ceketler, fitilli kadife pantolonlar, şal desen bluzları-elbiseleri sık göreceğiz.

Ve işte ayakkabılar kızlar

Mangonun bize sunduğu birbirinden güzel çantalar meleklerim

Aksesuarlar