1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Manikür nedir nası yapılır

Konu, 'L-M' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Hayırlı ve huzur verecek haber ya da olaydır.Rüyada tirnaklarina manikür yaptirdigini görmek, alayise ve süse, gösterise çok merakli bir kimse olduguna delalet eder

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Manikür
    paylaşım için teşekkürler.. emeğine saglıkkk :)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
    paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

Paylasim icin tsk

Manikür nedir nası yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makyaj nedir ne demektir nası yapılır

Makyaj nedir ne demektir nası yapılır

aşiriya kacildiginda suradi palyaco suradina donduren. az ve oz kullanildiginda ise cok etkileyen bir urun.
  2. Evde Manikür Nasıl Yapılır

Evde Manikür Nasıl Yapılır

Merhaba millet manikür seti aldım ama Evde Manikür Nasıl Yapılır bilmiyorum lütfen yardım edin.
  3. Manikür Nasıl Yapılır buyrun öğrenin

Manikür Nasıl Yapılır buyrun öğrenin

Manikür Nasıl Yapılır Evde Manikür Nasıl Yapımı Merhaba Melek'ler... Manikür için kuaförünüzden randevu almanıza ve kuaförünüzde zaman kaybetmenize, en güzelide para vermenize gerek yok. Sadece bir manikür seti alın ve evde kendi manikürünüzü kendiniz yapın. Nasıl mı; o zaman buyrun öğrenelim Melek'ler:) Öncelikle Manikür için sterilize edilmiş aletler ile hiçbir yere değmemiş temiz bir...
  4. Meraklılarına Fransız Manikürü Nasıl Yapılır?

Meraklılarına Fransız Manikürü Nasıl Yapılır?

fransız manikürü nasıl yapılır, fransız manikürü yapılışı, fransız manikürü hakkında Son yıllarda bayanlar arasında oldukça moda olan fransız manikürünü evde kendi kendinize tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz. Sizler için en pratik ve kolay bir şekilde fransız manikürünün yapılışı hakkında merak ettiğiniz bilgileri sunuyoruz. Fransız manikürü; çok uzun olmayan tırnak boyunun beyaz renkte...
  5. Manikürü uzun süre kullanmanın yolları

Manikürü uzun süre kullanmanın yolları

Bayanlar için tırnaklarının güzel gözükmesi son derece önemlidir. Bunun için tırnaklarına manikür yaptırırlar. Uzun uğraşlar sonucu gerçekleşen bu işlemin amacı tırnaklara bakım yapmanın dışında güzel görünmelerini sağlayabilmektir. Manikür işleminden maksimum verim alabilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bu makalemizde yaptırdığınız manikürü uzun süre nasıl...

Sayfayı Paylaş