Masal dünyasi...

M

Misafir

Forum Okuru
Masal dünyasi...
masal dünyası resimleri gökkuşağı ile ilgili masal gökkuşağı ile ilgili kısa masallar masallar dünya Masal dünyasi... < Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..> < Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>
< Konu Resmi..> Resim küçültülmüştür.Resmi büyütmek için buraya tıklayın.Resimin orjinal boyutları 1102x916ebatlarında 227KB boyutundadır. < Konu Resmi..>

Ne sevda sığar içime, Ne sevinç, ne hüzün.
Bir başka olurum,
Yağmur yağınca.
Kaçacağım bir gün buralardan,
Gözlerimi kapatıp, gökkuşağı düşleyerek
Al beni rüzgar götür uzaklara, götür sonsuza
Ne umut kaldı içimde,
Ne gözümde gözyaşı.
Nasıl aşsam,
Yüreğimdeki uçurumları.

< Konu Resmi..>

Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz şarkısı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hz Süleyman'ın hayvanlarla konuşması masal mı? Hz Süleyman'ın hayvanlarla konuşması masal mı?
Neml suresinde Süleyman Peygamber'in (as) karıncaların ve kuşların dilini başa düştüğüne dair bilgiler var. Bazı insanlar bunun sadece masal olduğunu iddia ediyorlar. Kuran'daki bu bilgiler bize belki de olağan dışı görünebilir. Oysa aslında...
Tüm İslami Bilgiler 1
Masala Çayı Nasıl Hazırlanır? Masala Çayı Nasıl Hazırlanır?
masala çayı nedir,masala çayı neye iyi gelir,masala çayının faydaları,masala çayının yararları,masala çayı hakkında bilgiler Masala çayı aslında “Hint çayı” anlamına gelmektedir ve bir çay veya bitki türü değil, çeşitli baharatların...
Alternatif Tıp 0
kurbağa prens masalını ingilizce özet olarak yazabilirmisiniz buraya ? kurbağa prens masalını ingilizce özet olarak yazabilirmisiniz buraya ?
Öğrenciyim ve bir ödevim konusunda sizden yardım istiyorum. İngilizce olarak kurbağa prens masalını istiyorum sizden, yardım edermisiniz :)
Soru-Cevap 1
Bir Şarkısın Sen Dilan Köse'den Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısının Sözleri Bir Şarkısın Sen Dilan Köse'den Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısının Sözleri
Dilan Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri Sevgili melekler, bu hafta Bir Şarkısın Sen yarışma programında yıllar önce tvde yayınlanan Süper Baba dizisinin müziği olan Bana Bir...
Yerli Şarkı Sözleri 1
Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz şarkısı Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz şarkısı
Selam melekler mümkünse Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz da söylediği bu şarkının sözlerini bu sayfadan paylaşır mısınız acaba
Soru-Cevap 1