Etiketler:
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Maskeli Kız - Ceza

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Git dedim sana gitmedin Bitti dedim anlamadın
    Yapıştın bana çıkmıyorsun
    Senle bu dünya bir kabus

Tanrım ne günah işledim
    Sana ne hatalar yaptım
    Hiç bilmiyorum bilmiyorum
    Bildiğim tek şey var benim

Tanrı seni bana
    Ceza diye gönderdi
    Sen benim cezamsın
    Sen benim cezamsın

Tanrı seni bana
    Ceza diye gönderdi
    Sen benim cezamsın
    Sen benim cezamsın

Sende hiç gurur yok
    Sende hiç kişilik yok
    Laftan hiç anlamıyorsun
    Yapıştın bana çıkmıyorsun

Tanrım ne günah işledim
    Sana ne hatalar yaptım
    Hiç bilmiyorum bilmiyorum
    Bildiğim tek şey var benim

Tanrı seni bana
    Ceza diye gönderdi
    Sen benim cezamsın
    Sen benim cezamsın

Tanrı seni bana
    Ceza diye gönderdi
    Sen benim cezamsın
    Sen benim cezamsın

Maskeli Kız - Ceza konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maskeli İnsanlar

Maskeli İnsanlar

maskeli insanlar Bazı insanlar vardır, sana iyi görünürler. Yüzüne güler, sen de iyi bir insan olduğunu, en azından bu mesafeden sana bir zararı olmayacağını, seni tanımadığı için de senin hakkında kötü şeyler düşünemeyeceğini zannedersin. Hatta bu kadar şeyi zannetmezsin bile, çünkü düşünmezsin. Sadece sana güldüğünde gülersin, sana selam verdiğinde karşılık verirsin o kadar. Ama aslında...
  2. Maskeli balo

Maskeli balo

Hayatınızda birtakım garip değişikler olacağının habercisidir. Bir maske taktığınızı gördüyseniz, ailenizde tartışmalar yaşayacaksınız.
  3. Maskeli Soreks (Sorex cinereus)

Maskeli Soreks (Sorex cinereus)

MASKELİ SOREKS (Sorex cinereus) «Maskeli soreks» Birleşik Amerika'nın kuzeyi ile Kanada'da en çok raslanılan soreks'tir. Bu minik mahlûk o kadar yırtıcıdır ki, iki tanesi aynı kutuya konulacak olursa, bir tanesi ötekini birkaç saatin içinde mutlaka paralar ve yer. Pek minik bir hayvan: Maskeli soreks yetişkin zamanında bile pek minik bir yaratıktır. Ağırlığı 3 - 4 gramı geçmez; bu...
  4. Maskeli Balo Dizisi

Maskeli Balo Dizisi

Maskeli Balo Dizisi Tanıtım Maskeli Balo Dizisi Oyuncuları Maskeli Balo Konusu Star Televizyonunda ekrana gelecek olan ‘Maskeli Balo’ dizisinin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanması planlanıyor.Kasım ayının sonunda izleyiciyle buluşacak. Maskeli Balo Dizisinin Konusu; Ali Cemal, iktidar partisi milletvekili, zengin bir işadamıdır. Pek çok çıkar grubuyla ilişkisi vardır ve bunu ailesi...
  5. Maskeli depresyon

Maskeli depresyon

Sevgili meleklerim depresyonun bu türünü görünce şaşırmadım desem yalan olur.Sebepsiz çarpıntılar sebebi bulunmayan rahatsızlıklarınız varsa maskeli depresyonda olabilirsiniz. Haydi depresyonun maskeli depresyon şeklini öğrenelim. MASKELİ DEPRESYON Dikkat! Maskeli depresyon bedensel belirtilerle ortaya çıkıyor... 'Mutsuzum. Keyif almıyorum hayattan' demez kişi, ama doktor doktor dolaşır;...

Sayfayı Paylaş