1. Misafir

Misafir Forum Okuru

masumiyetin temsilcileri

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[FONT=Times New Roman,Georgia,Times][​IMG][/FONT]

masumiyetin temsilcileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zavallı müşteri temsilcileri

Zavallı müşteri temsilcileri

- Siyah ekran çikti efendim… - Yazın kullanıcı adınızı. - Yazdım. - Parolanızı da girin. - Tamam. - Garip karakterler akmaya başladığında klavyeden F7′ye basın. - Elimle mi? - Eee, siz bilirsiniz. ——————————————————————————– - Ben bir IMac kullanıcısıyım. - Buyrun hanfendi, sorun neydi? - Benim CD sürücümden içeri sinek girdi. - Anlayamadım efendim. - IMac’ime sinek kaçti. - Peki ben...
  2. Peygamberlerin masumiyeti meselesi

Peygamberlerin masumiyeti meselesi

Peygamberlerin masumiyeti meselesi Bu konuda söylenmesi gereken söz şu temel düşünce üzerine kurulmuştur; bu temel düşünce şudur: Peygamberler -Allah'ın salat ve selâmı hepsinin üzerine olsun-, şanı yüce olan Cenâb-ı Hakk'ın katından alarak insanlara sundukları bilgiler ve peygamberliklerini tebliğ hususunda, bütün ümmet imamlarının ittifakı ile masum (günahsız)dırlar. Bu nedenle Cenâb-ı...
  3. Masumiyet gösterisine dikkat

Masumiyet gösterisine dikkat

Çocuğun çıkar için ebeveynlerini kullanımına bir son vermek ve ortaklığı cesaretlendirmek aslında son derece kolay. Çocuğunuzun duygularınızı kontrol ederek yönetimi ele almaya çalışmasına dikkat edin. ‘Beni sevmiyorsun! Eğer sevseydin daha fazla televizyon seyretmeme izin verirdin. Herkesin babası ve annesi izin veriyor. Onlar çocuklarını seviyor ve sen beni sevmiyorsun!’ Bu ifadeler pek çok...
  4. Masumiyet Gösterisine Dikkat...

Masumiyet Gösterisine Dikkat...

Beni sevseydin, daha fazla televizyon seyretmeme izin verirdin’ ya da ‘Neden annem bu kadar iyi ama sen bu kadar kötüsün’ gibi sözler ve masum bakışlar, pek çok anne-baba için tanıdıktır degilmi Meleklerim :):):):) Çocuğun çıkar için ebeveynlerini kullanımına bir son vermek ve ortaklığı cesaretlendirmek aslında son derece kolay. Çocuğunuzun duygularınızı kontrol ederek yönetimi ele...

Sayfayı Paylaş