Mavi beyaz dekorasyon önerileri ile ferah evler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Mavi beyaz dekorasyon önerileri ile ferah evler
Mavi beyaz renklerinden faydalanarak elde edeceğiniz huzur verici oda görünümlerine davetiye çıkarmaya hazır mısınız? Birçok mavi beyaz dekor unsuru ve mobilya modeli tercihi ile odalarınızda oldukça etkili ve pozitif etki oluşturabileceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız. Mavinin ferahı ile beyazın safı birleştiği zaman ortaya çıkaracak olan etkiyi görmek için acele edenlerdenseniz aşağıdaki galerimde yer alan birçok örneği göz önünde tutarak seçimde bulunabilirsiniz.

4-vintagehome.jpg
Mavi-beyaz-mutfak-modelleri.jpeg


Mavi beyaz mutfaklarda iş yaparken ki iç huzurunuzu hissetmek için üstteki tarz bir dekoratifliğe evinizde yer açma tercihinde bulunabilirsiniz.

mavi-salonlar-1-838x10241.jpg


Mavi ya da lacivert rengin içinizdeki fırtınaları dindirdiği inancındaysanız altlı üstlü ekledüğüm dekoratif görünümler bayılacağınız oda görünümlerine yer açabilecektir.mavi-salonlar-4.jpg
mavi-salonlar-13.jpgYemek odası takımı ya da salon takımı tercihinde bulunurken lacivert rengi tercih etme düşüncesindeyseniz alt ve üst resme iyice göz atın. Ya da duvarlarınızda mavi ya da lacivert renk seçerek içinizdeki negatif etkileri yok edebilirsiniz.


mavi-salonlar-19.jpg
Mavi-Tonlarında-Ev-Dekorasyon-Örnekleri-15.jpg


Kimi zamanda mavi beyaz dekorasyonda üstteki gibi farklı renklerle bir arada durabilecek dekoratif görünümlere yer açabilirsiniz.
 
Üst