Etiketler:
  1. yarennnnnnn

yarennnnnnn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

mavi gül resimleri....ben bayıldım birde siz bakın

Konu, 'Çöplük' kısmında yarennnnnnn tarafından paylaşıldı.

kraliçearı bunu beğendi.
  2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    122
    Ödül Puanları:
    63
    çook güzeller hamişimmmmmmmmmmmm

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Çok güzeller gerçekten çok severim mavi gülleri.:)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113
    Mavigülün anlamı ve değeri bende çok büyüktür :)

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bunlar gerçek mi?

Aaa bu güller gerçek mi? Gerçek olamayacak kadar güzel ve büyüleyici bir görüntüleri var.

mavi gül resimleri....ben bayıldım birde siz bakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ~~MaVi GüL EfsaNesi~~

~~MaVi GüL EfsaNesi~~

MAVİ GÜL EFSANE Uzun çok uzun yıllar önce mutluluk ve güzellik içinde yaşayan bir topluluk varmış. Başarılı, sevecen,dürüst insanlarmış bunlar. Bu toplumu çekemeyen komşuları ise mutluluklarını bozmak için çeşitli planlar kurar dururlarmış.Amaçları ise kaleyi içten işgal etmekmiş. Hemen işe koyulmuşlar tabi. Kısa bir zaman sonra bu mutlu toplulukta isyanlar ve kavgalar başlamış. Bunu fırsat...
  2. çok güzel harika resimler ben bayıldım

çok güzel harika resimler ben bayıldım

harika resimle güzel harika resimler güzeller resimler güzel Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 1183x784dır.Ve 162 KBdır. Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 1206x788dır.Ve 215 KBdır. Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride...
  3. Efendimiz için bir gül de siz ekleyin

Efendimiz için bir gül de siz ekleyin

İslamda Gül Müslümanlar gül kokusunun peygamberlerinin kokusundan geldiğini kabul ederler ve peygamberleriyle yoğun sevgi bağı olan kişilerin dahi gül koktuğuna inanırlar. İslam sanatında gül çoğunlukla peygamberi simgeler. Bu yüzden çoğu İslami eserde güle ayrı bir değer verilmiştir. Peygamber'in terinin gül gibi koktuğu rivayet edilir. Hz. Muhammed gülleri "Seyyidül...
  4. Tonik siz Bir Bakım Olmaz!

Tonik siz Bir Bakım Olmaz!

Tonik olmadan cilt temizliği olmaz! Evet melekler olmaz önerilerihep beraber okuyalım güzeliz daha da güzelleşelim :) Cilt temizliği tonik kullanmadan olmaz.. Makyaj yapmanın en zahmetli tarafı, özellikle yatmadan evvel temizlenmesinin zorunluluk olması. Bütün gün iyi görünmenize hizmet eden makyajı temizlemek bazen zor gelse de ihmal etmeyin. Cildinize dinlenmesi için fırsat verin. Makyaj...

Sayfayı Paylaş