1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63

Max Mara’dan 2013 Yaz Gelinlik Modası

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

2013 gelinlik modelleri yeni sezon gelinlikleri

Bu yaz evlenmeyi düşünen meleklerimiz için Max Mara’nın hazırladığı koleksiyon hakkında bilgiler vermek istiyorum. Max Mara yeni sezonda kabarık gelinliklerin aksine daha sade bir görünüm çizerek farklı zevklere hitap ediyor. Yeni sezon gelinliklerinde fiyonk ve gül detaylarını sıklıkla kullanan Max Mara koleksiyonunda sırt dekoltesini ve askılı gelinlik modellerini sıklıkla görüyoruz. İşte sizler için seçtiğimiz Max Mara gelinlik modelleri:

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Bu yıl gelinlikler çok sade :) ellerine sağlık adminim :)

BeyazMelek bunu beğendi.
  3. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63
    pek bana göre değil ama her zevke saygı duyuyoruz :D belki herkes bizim gibi kokoş değildir hahaha

Max Mara’dan 2013 Yaz Gelinlik Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Max Mara 2010

Max Mara 2010

2010 yılında MaxMara markası tasarımlarını kolay giyilebilir ve en önemlisi sıradışı parçaların yer aldığı şık kombinlerden oluşturmuş. Kalem etekler, pantolon-ceket kombinler, trençkotlar, günlük giyim rahatlığı MaxMara 2010 ilkbahar/yaz modelleriyle sizlerle... Benim favorim bu model renk, kesim,kumaş ve en önemlisi tasarım uymu mükenmel ...
  2. Max Mara Yaz Koleksiyonu

Max Mara Yaz Koleksiyonu

Moda dünyasının ünlü markalarından olan Max Mara,2011 yılının yaz koleksiyonuna epey yer verdi.Her defasında farklı modelleri ile karşımıza çıkan Max Mara,bu yıl bayanların gözdesi olacak gibi duruyor. Çoğunda beyazın hakim olduğu kıyafetlerin dışında yaza uygun çiçekli desenlerde epey dikkat çekecek. Bu sene baştan aşağı Max Mara ile renkleneceksiniz Melek'ler...
  3. Tesettürlü gelinliklerde 2013 modası

Tesettürlü gelinliklerde 2013 modası

Bu konu; 2013 tesettürlü gelinlikler ile ilgili bilgiler vermektedir. Yeni sezon gelinliklerin her biri birbirinden güzel. Evlenecek olan meleklerimizin rüyalarını süsleyen bu güzel gelinliklere 2013'te hem sadelik hem de gösteriş bir arada sunulmuş. Tesettürlü gelinliklerin kendilerine has gizemleri ve güzellikleri de dikkat çekmeye devam ediyor. Tesettürlü meleklerimiz bu yaz evlilik...
  4. 2013 Yazı Hologram Modası

2013 Yazı Hologram Modası

Bu konu; 2013 Yazı Hologram Modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yazı dendiğinde tüm modacıların ortak olarak kullandıkları trend hologram. 2013 yazı için yapılan defilelerdeki tasarımlarda her modacı hologramı kullandı. Filmlerde uzay çağında kullanıldığı için geleceğin modası oalrak da nitelendirebileceğimiz hologram modası, ayakkabıdan çantaya, elbiseden bluza pek...
  5. Yaz Sezonu Makyaj Modası 2013

Yaz Sezonu Makyaj Modası 2013

Bu sayfa; Yaz Sezonu Makyaj Modası 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaz sezonunun açılmasıyla birlikte kıyafetlerimizde de cıvıl cıvıl renkler hakim olmaya başladı. Yaz sezonu renkleri kıyafetlerimizde olduğu kadar makyaj renklerimizi de etkiliyor. Yaz makyajında daha doğal ve açık renklerin seçilmesi daha iyi bir görüntü veriyor. Bununla birlikte her sezonun moda...

Sayfayı Paylaş