mecburdum gurbete

seda_emir

Yeni Üye
Üye
mecburdum gurbete
mecburdum gurbete annem seni arkamda bırakmaya;inatçıydım ben anne hiç dinlemezdim seni oysa sen benim hayatımın mimarı ;beni var eden insann o kadar haklıymışsınki . kimse sevmedi senin kadar biliyomusun anne;seni anlamak herseyden ağır geldi bana seni yasıyorum anne annenin kaderi kıza yazılırmış dertlerdi inanmazdım ama ben şimdisenin kaderini yaşıyorum çok yoruluyomuşsun anne hayat ve el oğlu senin gibi sevmiyomuşş şimdi hasta yatağımdayım yanımda olsan ateşime bakar ;çorbamı yapar ben iyileşene kadar bi dakka yanımdan ayrılmazdın .Oysa şimdi yatagımda tek başıma ne halimi soranım ne baş ucumda oturanım var yalnızım anne kimsesiz yalnız ve annemsiz annenizi asla bırakmayın özelliklede bir erkek için::::::

Ce: mecburdum gurbete

bende 11 senedir gurbetteyim ve 4 senedir annemi gormedim yani trye gidemedim...seni cok iyi anliyorum burda yasadigi saniyeyi anlatamaz insan degilki senelerini anlatsin....bende cok tuhafim son zamanlar 4 senenin birikimimi nedir adini bile koyamadigim bi bulaniklik var icimde....diyecegim her seyin hayirlisi olsun unutma her karanligin sonunda isik vardir hersey duzelecek buna odaklan ve oyle yasa....umarim hep mutlu olursun...sevgilerimle

çok saol cnm birazda olsa rahatladım çok saol iyi dileklerin için

ne demek guzelim istedigin her zaman ozel mesajlada konusabiliriz nede olsa ayni dertten yakiniyoruz dime....gorusmek uzere

canim ne guzel yazmissin
bnde ilk isvicreye geldgimde
iki yil annemden ayri kaldim ve suan yazdiklarina aynen katiliyrum o an bnde bunlari dusundum

ama allahtan biz kavustuk
ama sonra bn velendim ve yine ayrildik suan ne kadar yakin olsak onu heran her dakika yanimda istyirum bana derki sen hala bnm ufakligimsin cunku bn onlara cok dusunum ve onlardan birgun bile ayri kalamyirum

rabbim ins butun sevenleri anne ve yavrulari kavusturur
slmlar

Allah sabırlar versin canım sana gurbetlik çok zor tabiki...
paylaşımın için teşekkürler canım...

Bende gurbetteyim ve duygularinizi anliyorum,gerci annem yok vatanimda biraktigim ama hastayken basucumda duran sevdiklerim vardi,simdi hasta olsam basucumda bekleyecek,bir bardak su verecek kimsem yok,bazen oyle pisman oluyorumki buraya geldigime,ama kaderden kacilmaz derlerya oyle iste,2 yil oldu gormuyorum ablami,kardesimi o kadar cok ozledimki anlatilmaz,gurbet cok zormus be arkadslar,allah hepimizin yardimcisi olsun dilerim.

çok tesekkür edrim hepinize varlıgınızla yanımda oldugunuz için gurbet ve annesizlik çok zordur bilirim allah hiç birimizi sevdiklerimizden ayırmasın insallah tekrar tesekkürler canlarım

güzel bir başlık güzel bir paylaşım öncelikle bunun için teşekkürler...

lütfen anneleriniz kilometrelerce uzakta olmasın diye üzülmeyin...gönüller bir olsun o önemli...Birde çok yakınınızda olup ama bir o kadarda uzak anneleri getirin aklınıza ...İhtiyacınız var ama yakınızda elinizi uzatsanız yakalıcaksınız uzakk ama bir o kadar uzak...Bu bir mesajdı lütfen bundan bir anlam çıkartın ve anneleriniz sizden çok uzaklarda diye üzülmeyin...İçinizde yanında hissedebileceğiniz bir anne nizde olması güzel...Kıymetini bilin

seda yemin ederim çok kötü oldum.bende gurbetteyim ve eğer bende annem için konu açmış olsaydım aynılarını yazardım.sanki benim duygularım bunlar.ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar

Geri