Mecnunun aşkı...

Mecnunun aşkı...
leyla ile mecnun sözleri mecnunun sözleri leyla mecnun
Bir gün Mecnun çölde aşkından avare avare dolaşırken namaz kılan bir zahid kişinin önünden geçer.Zahid namazını kıldıktan sonra Mecnun'a: "Sen nasıl bir insansın.Bir kız için düştüğün hâle bak!Bir de gelmiş benim gibi bir şahsın namaz kılarken önünden geçiyorsun." gibisinden sözler sarfeder.Mecnun'un yanıtı gecikmez:
"Ben ki mecnun bir şahsım.Önünden geçtim.Leyla'ya olan aşkımdan seni göremedim.Sen ki zahid bir şahıssın.Allah aşkıyla yanar tutuşursun.Sen nasıl beni gördün?"
alıntı

esiyle veya ilk askiyla tanisma hikayeleri haydi kizlar hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Babalar kızlarının ilk aşkıdır. Babalar kızlarının ilk aşkıdır.
Ebeveynler, bir çocuğun hayatında önemli bir rol oynamaktadır. Günümüz dünyasında genel spekülasyon, erkeklerin annelerine çok yakın olduğu kızların ise babalarına çok yakın olmasıdır.Son zamanlarda yapılan araştırmalar, babaları ile...
Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey 1
İlginç Duvar Askıları İle Yaratıcı Ortamlar İlginç Duvar Askıları İle Yaratıcı Ortamlar
Alışılmışın dışında farklı bir oda dekorasyonu yapmak ister misiniz? Öğrenci evlerinde- üniversite öğrencisi ya da bekar öğrenci, evleri-, ya da genç kız ya da genç oğlunuzun odalarında yapacağınız dekor değişiminde ekonomik bir değişim...
Tatlı Evim 2
Survivor'da Anıl Tetik ve Merve Aydın Aşkı Bomba Etkisi Yarattı Survivor'da Anıl Tetik ve Merve Aydın Aşkı Bomba Etkisi Yarattı
51349 Survivor All Star’da Anıl Tetik ve Merve Aydın aşk mı yaşıyor? Ödül oyunu sonrası Anıl’ın Merve’ye sevgilim, birtanem demesi akılları karıştırdı. Survivor All Star’da yeni bir aşk bombası mı patladı? Oğlu Osman...
Tv Yarışmaları ve Programlar 0
Dolap askılarınızla  şık dekorasyon önerileri Dolap askılarınızla şık dekorasyon önerileri
Sevgili hanımlar hemen hemen hepimizin dolabında işe yaramaz boşta kalan onlarca askı mevcut.Ya çöpe basarız yada dolapta öylece boş boş bekletiriz.Kıyafet asmanın dışında dolap askılarının başka amaçlarada hizmet...
Genel Hobiler 0
esiyle veya ilk askiyla tanisma hikayeleri haydi kizlar esiyle veya ilk askiyla tanisma hikayeleri haydi kizlar
Ben bir ortak arkadasimizla yoldayururken yolda karsilastik ilk goruste askti ve bni o gece kacirdi ertesi aksam ewliydik jet hiziyla ewlilik yani;-)
Aşk Hikayeleri 0