1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.103
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113

  Mehmet Ali Erbil ve eşi ile tatlı bir söyleşi

  Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  tuğba erbil saç rengi tuğba erbilin saç rengi mehmet ali erbil eşi mehmet ali erbilin eşleri eşleri 'ÇAPKINLIK YAPARSA BIRAKIR GİDERİM'
  [​IMG]
  MEHMET ALİ ERBİL VE EŞİ TUĞBA ERBİL'LE YAPILAN KEYİFLİ SOHBET

  Oğlum için komik adam, annem için Küheylanoyunundaki başarılı tiyatrocu, pek çok kadın için çapkın, benim içinse kendi ruhunun derinliklerine kaçmaktan korkup, başkalarını eğlendirmeye koşan adam. Bunlardan hangisi gerçek Mehmet Ali Erbil? Yoksa hepsi birden mi? Erbil'lerle geçirdiğim iki saat boyunca ünlü komedyenin sorularıma tepkileri, bir kaleydoskopu her çevirişinizde değişen renkler gibiydi. Eşi Tuğba Erbil'in bu kaleydoskopun parçaları arasında gönüllü olarak kaybolmaktan hoşlandığını düşündüm. İlginçtir ki aralarında 21 yaş fark olmasına rağmen, yaşama sevincini Tuğba Erbil'e veren, eşi Mehmet Ali. 'TV'de sesini duyduğum anda neşem yerine geliyor,' diyen genç kadına 'Ya bir gün çapkınlık yaparsa yine?..' diye soruyorum. 'Hoşgöremem. Mehmet Ali çapkınlık yaparsa, onu bırakır, giderim,' diyor.

  TUĞBA ERBİL
  Beni gerçekten sevdiğine inandım, çok da düşünmedim geçmişini...

  Ne kadar modern bir aileden gelmiş olsam da, evlilik olmadan birlikte yaşayacak türde biri de değildim. Bence sevdiğin insanla evlenirsin!

  Babam çok üzüldü, gazetelerde fotoğraflarımızı görünce. Kim ister ki birinin sevgilisi olarak gazete kupürlerinde yer almayı.

  Boşandığı zaman, Mehmet Ali'yle aramızda henüz duygusal bir şey yokken 'Boşan bir daha evlenme, evlilik sana göre değil,' diyordum.

  Hayatta böyle inatçılık görmedim. Mesela Gülben Ergen'in programına inadından çıkmadı. O zaman yalvardım ona. 'Gitmiyorum,' dedi. Annesi bizdeydi, ısrar etti, ona rağmen gitmedi. O inadı çok kötü.

  MEHMET ALİ ERBİL
  İlk evliliğimi yaptığımda Tuğba daha yeni doğmuş! 51 yaşımdayım. Aramızda 21 yaş fark var!

  Görür görmez Tuğba bana değişik geldi. O güne kadar yaşadığım ilişkilerin, arkadaşlıkların ya da aşkların çok dışında geldi. Hayatımın son evliliği olduğunu hissettim...

  Boşanma acayip bir travma. Zaten ölümden sonraki ikinci travma insan hayatında. Bu travmayı üç kez yaşadım.

  Kadınları tanımak mümkün değil. Zaten kadını çözmediğiniz sürece ilişki daha güzel.

  Erkeklerin yüzde 99'u çapkın. Bir tek üvey babam çapkın değildi. Neler var... İkisiyle yaşıyor, bir de Rus sevgili buluyor falan. Biz onların yanında hiçbir şeyiz.

  - 'Çapkın showman' Mehmet Ali Erbil dördüncü evlilikte artık durulmuş gibi... Ne yaptınız ona?
  - T.E: Aksi durumda zaten beraberliğimizin anlamı olmazdı ki.

  - Erbil pek çok ilişkisini kamuoyu önünde yaşadı. 25 yaşında okulunu yeni bitirmiş, Ankaralı memur bir ailenin kızı olarak, 'Ya beni de üzerse...' demediniz mi hiç?
  - T.E: Beni o konuda ikna etti.

  - Nasıl?
  - T.E: Sevgisiyle belki. Beni gerçekten sevdiğine inandım, çok da düşünmedim geçmişini.
  - M.A.E: Tuğba ile aramızda yaş farkı olmasına rağmen ilişkimizde hâlâ bir sorun yok...

  - Yaş farkınız ne kadar?
  - M.A.E: 19.
  - T.E: Hayır, 21 yaş daha büyüksün benden.
  - M.A.E: Ne diyorsun?
  - T.E: Evet. 29 yaşımdayım.
  - M.A.E: Ben ilk evliliğimi yaptığımda o daha yeni doğmuş... Ben 51 yaşımdayım.

  - Kuşak çatışması yaşamıyor musunuz?
  - T.E: Ortak zevklerimiz fazla olduğu için fazla çatışma yaşamıyoruz. Hayat zaten yüzde 100 beklentilerin karşılandığı bir şey değil.

  - Çocuğu planlamış mıydınız?
  - T.E: Hiçbir şeyimizi planlamadık. Evliliğimiz de planlı değildi. Çocuk da öyle... Çocuk sahibi olayım, anne olayım özleminde değildim açıkçası. Ama iyi ki doğmuş.
  - M.A.E: Bir de benim olgunluk dönemime denk geldi bu evlilik.

  - Tuğba Erbil'in hedefleri, tutkuları nedir? Anne ve babanız da TRT'den emekliymiş.
  - T.E: Bir ablam var. Ne mankenim, ne bu dünyadan geliyorum, ne bu dünyada olma isteğim vardı. Benim için piyango, Mehmet Ali'yle tanışmam. İlişkimiz arkadaş olarak başladı.

  - Nerede tanıştınız?
  - T.E: Falcıda tanıştık.
  - M.A.E: Aslında Tuğba'nın ablasını tanıyordum. O bir falcıya gitmişti, beni de götürdü. Orada Tuğba'yı görür görmez âşık oldum. Bana çok değişik geldi.

  - Nasıl?
  - M.A.E: Daha kiloluydu. Tuğba demiyordum o zamanlar, 'Duba' derdim. (Gülüyor)
  - T.E: Fazla da değildim yani.

  - Görür görmez aşk... Ne giydiğini hatırlıyor musunuz?
  - M.A.E: Hiç hatırlamıyorum, ben onu üstsüz düşündüm. Şaka yapıyorum!
  - T.E: Ben baktırmadım bile.

  - O zaman evliydiniz?
  - M.A.E: Evet, evliydim. Tuğba'nın da erkek arkadaşı vardı zaten.
  - T.E: Hafta sonu için gelmiştim İstanbul'a. Hacettepe Üniversitesi'nde son sınıftaydım.
  Pazar Sabah

   
Mehmet Ali Erbil ve eşi ile tatlı bir söyleşi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Mehmet Ali Erbil ve 50 sarışın

  Mehmet Ali Erbil ve 50 sarışın

  Sarışın Sarışın el oynak bre sen ne karışın :D:D Kriz mriz hak getire, birde kimse kusura bakmasın yani belki bağzıları doğal sarışın bile değil ama salaklıkları diz boyu.Ayyyy m.ali'nin proğramındayım şekerim belki burda bi sansasyon olurda kapağı atıveririz attırıveririz tv ye töbe töbeeee :ehi: “MEHMET ALİ ERBİL’LE 50 SARIŞIN” PROGRAMININ GÜZELLERİ FELEKTEN BİR GECCE ÇALDI!.. Ünlü şovmen...
 2. Mehmet Ali Erbil kimdir

  Mehmet Ali Erbil kimdir

  mehmet ali erbil kimdir, kim, hayatı, biyografisi, kısaca hayatı, kaç yaşında, dizileri, filmleri, resimleri, kaç doğumlu Ekranların ünlü ve komik şovmeni Mehmet Ali Erbil hakkında merak edilen tüm biligileri bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler. Mehmet Ali Erbil (d. 8 Şubat 1957, İstanbul) Türk aktör, sunucu, yapımcı, komedyen ve seslendirme sanatçısı. Biyografi Tiyatro ve sinema...
 3. Mehmet Ali Erbilin eşi boşanmadan sevgilisi ile görüntülendi

  Mehmet Ali Erbilin eşi boşanmadan sevgilisi ile görüntülendi

  mehmet ali erbil, eşi, karısı, tuğba coşkun, boşanıyorlar, boşandılar, aldatma, sevgilisi, önder fırat, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Mehmet Ali Erbil'den daha boşanmadan, sevgilisi Önder Fırat'la, birlikte olan Tuğba Coşkun'un haberini ve sevgilisiyle birlikte yakalandığı görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Tuğba Coşkun, artık ilişkisini saklama gereği duymadığı Önder...
 4. Mehmet Ali Erbil hastalandı

  Mehmet Ali Erbil hastalandı

  mehmet ali erbil, kaçış sendorum, hastalığı, hastalandı, sağlık durumu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İleri yaşına rağmen, küçük çocuklar gibi neşeli, şen ve enerjik olan, ayrıca uçlarda bir karektere sahip oaln Mehmet Ali Erbil, "kaçış sendromu" hastalığına yakalanmış Melek'lerim. “Kaçış sendromu” hastalığına yakalanan M. Ali Erbil, İzzet Çapa’ya verdiği röportajda,...
 5. Mehmet Ali Erbil Babalar Gününde Eşleri Ve Çocuklarıyla Hasret Giderdi....

  Mehmet Ali Erbil Babalar Gününde Eşleri Ve Çocuklarıyla Hasret Giderdi....

  Mehmet Ali Erbil Haberi Mehmet Ali Erbil Babalar Günü Yakın zamanda anjiyo olan Mehmet Ali Erbil..Babalar gününde eşleri ve çocukları ona sürpriz yaptılar...Babalar gününde eşleri ve çocuklarıyla beraber geçiren Mehmet Ali Erbil sıkıntılarını biraz olsa unutmuştur herhalde.. Babalar Gününü 3 Eski Eşiyle Kutladı! Mehmet Ali Erbil'in üç eski eşi; Babalar Günü'nde buluştu. Ünlü şovmen,...

Sayfayı Paylaş