1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Mehmet Ali Erbil'den Korhan Abay ve Ali Poyrazoğlu hakkında şok sözler

  Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  korhan abay ali poyrazoğlu ali poyrazoğlu korhan abay hakkında poyrazoğlunun eşi [​IMG] Erbil, Korhan Abay (solda) ile Ali Poyrazoğlu'nun 'çok iyi arkadaş' oldukları  Mehmet Ali Erbil'in Ali Poyrazoğlu ve Korhan Abay ile ilgili açıklamaları ortalığı karıştıracak.

  [​IMG]


  Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 2009 yılının ilk polemiğine imza attı. Yılın ikinci günü akşamı, Çarkıfelek programını sunan Mehmet Ali Erbil, oyuncu sorusunun cevabı olan ‘Ali Poyrazoğlu’nun adının panoda belirmesinin ardından konuşmasıyla tartışma yaratacak sözler söyledi.

  Oryantal Asena'nın hosteslik yaptığı, Çarkıfelek programında sorulan sorunun yanıtı olan ‘Ali Poyrazoğlu’ isminin panoda belirmesinin ardından sunucu Mehmet Ali Erbil, Poyrazoğlu'nun çok değerli bir tiyatro sanatçısı olduğunu söyledi, evinde de çok zaman kaldığını anlattı. Programda Mehmet Ali Erbil ile Asena arasında şu konuşma geçti:

  Mehmet Ali Erbil: Değerli tiyatro sanatçımız Ali Poyrazoğlu. Ben çok ekmeğini yedim, evinde kaldım.

  Asena: Ben de çok çalıştım.

  Mehmet Ali Erbil: Hadi ya. Sen nerede çalıştın?

  Asena: Bodrum'da birlikte çalıştık. Çok ufku geniş bir insan. Çok bilgili.

  Mehmet Ali Erbil: Vizyonu çok geniştir. Üç tane lisan bilir. Acayip kültürlüdür.

  Asena: iki kelime konuşamadık önünde.

  ‘ANLATSAM YER YERİNDEN OYNAR’

  Bu diyaloğun ardından konumasını sürdüren Erbil şunları söyledi:

  “Türk tiyatrosunun çok önemli mihenk taşlarındandır Ali Poyrazoğlu. Ben konservatuvarda öğrenciydim. O arada da Devlet Tiyatrosu'nda oyun oynuyorum, misafir sanatçı. Daha 17 yaşındayım filan. O zamanlar gelip Ali'nin evinde kalıyordum. Babam ise çıldırıyordu niye Ali'lerde kalıyorum diye. Çok eğleniyorduk, Korhan Abay ve Ali Poyrazoğlu filan. Ben de ondan sonracığıma, ben de o arada onların tiyatrosunda -böyle arkalarda figüran, migüran oyuna onların tiyatrosunda- çıkıyordum her gece. Ama çok yasaktır. Devlet Tiyatrosunu düşünebiliyor musun? Konservatuvar öğrencisi, özel bir tiyatroda. Her gece çıkıyordum onlarla, gırgır şamata. Ay ne günlerdi onlar. Ali ile Korhan o zamanlar iyi arkadaştılar. (gülüşmeler oluyor, Mehmet Ali Erbil etrafı süzüyor) Ben anlamıyordum o zamanlar çok kücük olduğum için, o işleri. Ben onların çocukları gibiydim. Daha bende ne hikayeler var. Bir anlatsam yer yerinden oynar. Çocukları gibiydim. Rahmetli babam da çok ürkerdi onların evinde kalıyorum, ‘ay çocuğuma bir şey olacak’ diye. Allah rahmet eylesin. Ama kapı gibi çıktım. Gördüğünüz gibi kapı gibi çıktım. Girdiğim gibi çıktım. Kulakları çınlasın Ali'ciğimin.”

   
Mehmet Ali Erbil'den Korhan Abay ve Ali Poyrazoğlu hakkında şok sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Mehmet Ali Erbil'in hastalığı

  Mehmet Ali Erbil'in hastalığı

  mehmet ali erbil, haberleri, hastalığı, nedeni, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Çok nadir görülen “kaçış sendromu” adlı hastalığa yakalanan Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde hastaneye yattı melekler :) 28 günde bir hastaneye gidip ilaç aldığını söyleyen ünlü şovmen, hastalığa nasıl yakalandığını İzzet Çapa’ya verdiği röportajda anlattı: “Hastalığımın adı...
 2. Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu nasıl oldu?

  Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu nasıl oldu?

  Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu nasıl oldu anjiyo yapıldı mı ve şuan nasıl acaba çok merak ediyorum? Bu konuda bilgisi haberi olan arkadaşlarım var ise bana da yazsın lütfen!
 3. Ali Sadi'ye Babası Mehmet Ali Erbil'den 120 Bin Liralık Araba!!!

  Ali Sadi'ye Babası Mehmet Ali Erbil'den 120 Bin Liralık Araba!!!

  Mehmet Ali Erbil Oğlu Ali Sadi Mehmet Ali Erbil Haberi Şimdi diyorsunuzdur keşke benimde babam böyle bişey bana hediye etse diye :D:D..Valla Ali Sadi şanslı çocuk ne diyelim....Maaşallah babasından oğluna büyük jest...Mehmet Ali Erbil ne kadar dalgacı bi kişiliği de olsa iyi bir baba olduğu belli.. Ali Sadi’ye babası Mehmet Ali Erbil’den 120 bin liralık araba! Mehmet Ali Erbil; 10...
 4. Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Resimleri istiyorum

  Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Resimleri istiyorum

  Arkadaşlar hani Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin vardı ya işte ben Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.
 5. Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil'in Kızı Yasmin Erbil'in Fotoğrafları

  Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil'in Kızı Yasmin Erbil'in Fotoğrafları

  Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Resimleri Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve anjiyo yapılan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in bildiğiniz üzere 2 kızı 1 oğlu var. Kameralardan uzak bir hayat süren Mehmet Ali Erbil'in çocuklarından küçük kızı Yasmin artık bir genç kız. MeraK edenler için işte Mehmet Ali Erbil'in...

Sayfayı Paylaş