MELEKLER KORUSUN 21. Bölüm Özeti

MELEKLER KORUSUN 21. Bölüm Özeti
İtalyan Apartmanı'nda bazı aşklar gizli ama doludizgin, bazı aşklar karşılıksız ama masum, bazı aşklarsa ikinci bahar havasında esmeye devam etmektedir!

Esin Erkan'ın beğendiği sandığı evdeki değişikliklere devam eder; ancak olay bir noktada patlak verir! Esin ile Erkan arasındaki hava meltem esintisinden poyraza döner! Eylül ise Erkan'a biraz daha yakınlaşma şansı yakalamıştır!

Deniz Özgür'den beklediği yanıtı alamaz; ancak Deniz'in yılmaya niyeti yoktur! Özgür'ü bir şekilde ikna edebileceğine inanır! Deniz, Özgür için süslenirken tüm cesaretini toplayan Salih'te oğlundan aşağı kalmaz! Baba oğul apartmanın çıtırlarına göz koymuşlardır!

Kehribar, Burhan'ın Melek'e dediklerini öğrenir! Hal böyle olunca Kehribar'ın okula uğraması farz olur! Mualla zayıflama derdindeyken bir de aşk meltemine kapılır! Mualla'nın bir kere daha hüsrana uğrayacak gücü yoktur; secret yapmalıdır!

İpek'in Sarp ile ilişkisi devam ederken, Kehribar Barış'ı İpek konusunda bir kez daha görevlendirir! Sarp'a hiç güvenmeyen Barış, bu ilişkinin ilerleyişine el atacaktır!
 
Üst