MELEKLER KORUSUN 23. Bölüm Özeti

MELEKLER KORUSUN 23. Bölüm Özeti
Kehribar'dan Burhan'a evlilik vizesi çıkar! Melek'in Burhan'ı geri çevirebileceği bahanelerinden biri artık yok olmuştur! Kehribar'ın ısrarı sonucu Melek İpek'le Burhan konusunu konuşmak zorunda kalır!

Özgür, Deniz'i kendisinden soğutmak için arayışlara devam eder!

Sıra filmde izlediği ve etkisini Esin-Erkan ilişkisinde gözlemlediği bir yöntem vardır! "Özgür, Deniz'e onunla evlenmek istediği imasında bulunur!"

Mualla imaj değiştirir; ancak değişen imajla Fevzi'nin de Mualla'ya olan bakış açısı değişmeye başlar! cast ajansından İpek'e müjdeli bir haber gelir! Ancak İpek bu reklam filmini kabul etmeden önce iyi düşünmelidir!

Patronunun oğlu Mert, Esin'e kaldığı derslerde onu çalıştırabileceğini söyler. Esin buna sevinirken Erkan'la buzları eritmeleri daha söz konusu olmamıştır! Esin bir karar verir! "Bu iş ya evlilikle neticelenecek ya da herkes kendi yoluna gidecektir.!"

Barış, Bahar'ın kendisine ailesi konusunda yalan söylediğini öğrenir. Artık İpek'e gerçek duygularını açması için bir engel kalmaz! Ancak Barış'ın İpek'e gerçekleri ailene açıkla baskısı İpek'i dönüşü olmayan bir yola sürükler!
 
Üst