Melekler Korusun 25. Bölüm Özeti

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Melekler Korusun 25. Bölüm Özeti
‘Ve Perde’
Tam bir kargaşaya dönüşen nişan gecesi karakolda son bulur. İpek’in oynadığı reklam filminin etkileri Balıkesir tarafından soğuk bir rüzgar nezdinde soldan soldan esmeye başlar. Melek iki arada bir derede kalmıştır.


Mualla’nın kafası allak bullak olmuştur. Bir yanda Fevzi, diğer tarafta Kâsım Mualla’nın kafasını karıştırır. Mualla’nın gönlü Fevzi dese de, dili Kâsım demeye devam eder; ancak belki de sadece kalbinin sesini dinleme zamanı gelmiştir!


İpek ne yapacağını bilemez bir şekilde Eylül’ü yakın takibe alır; ancak bu süreçte kendini hep suçlu hisseder. Ama İpek, Eylül’ün Erkan ile yıllar evvel yaşadığı büyük aşka şahit olur. İpek, için bu durum tam bir çıkmazdır.
Özgür, yıldırma politikalarına devam eder. Bu sefer Deniz’i onun sahip olmadığı bir özellikle vurmak ister ve Deniz’e yüklenmesi gereken ekstra sorumluluklar verir. Ancak bu sorumluluk Salih’in canını sıkabilecek, her yere de işeyen cinstendir.


Oyun günü gelip çatar.. Herkes son tekrarlarını yapıp sahne için heycanlanırken bir süpriz yaşanır. Bu durum İpek ve Barış’ın göz göze, dudak dudağa, duyguların şelale olup dile dökülmesine neden olur. Ancak unutulan tek şey o an için sahnede olduklarıdır.
 

Benzer İçerikler

Üst