Melekler Korusun 50.Bölüm Özeti

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Melekler Korusun 50.Bölüm Özeti

AŞK BASKINI

Kazada bebeğini kaybeden Eylül büyük bir sinir krizi geçirir.Esin Masal'ı Erkan'ın nüfusuna yazdırmaktan vazgeçer.Ancak Salih,doğum belgesini Erkan için gizlice alır.Bu sırada Kehribar,Mert ve Esin'i evlendirmek için ilk adımı atar!

Melek Barış'ın İpek'i aldattığını öğrenir.Ancak İpek'te Barış'ı kaybetme korkusu ağır basar ve onunla birlikte olmaya karar verir!

Melek,sahil güvelik ihbarını Salih'e itiraf eder.Ancak bu gerçeği ne olursa olsun İpek bilmemelidir.

Deniz,Barış'la birlikte Işıl'ı bulmaya gider.Barda Barış'la Emra arasında büyük kavga koparken,Deniz!in cebine gizlice uyuşturucu atarlar!

Fevzi,beyaz eşyalarının çalınmasını bahane ederek yemek işinde Kehribar'ı dize getirir.Sonunda polisler hırsızı yakalar.Hırsız Fevzi'dir!

Özgür'ün Amerika hayalleri yeniden gündemi gelir.Ancak Özgür ve Deniz,vize alıakken konsolosluk polisleri Özgür'ü içeri alır!


Erkan Masal'ı Esin'den gizli nüfusuna geçirir.Bunu öğrenen Eylül Erkan'ı terk eder.Aynı dakikalarda Esin,Erkan'ın kendisine hala aşık olduğunu öğrenir!

İpek Barış'la beraber olmak için çok büyük bir süpriz hazırlar.İpek Barış'la çok özel anlar yaşarken,ani baskın hayatlarını dönülmez şekilde değiştirecektir!!!
 

Benzer İçerikler

Üst