1. HaYaL

  HaYaL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Şubat 2009
  Mesajlar:
  10.558
  Beğenilen Mesajlar:
  227
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Şehr-i HaYaL

  Melekler Korusun 60. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

  Özgür tüm gün Barış’tan kaçarken Barış gerçek duygularıyla yüzleşir. Özgür’ü rol olayıyla ilgili köşeye sıkıştıran İpek, Özgür’ün gerçek derdini anlar!
  Esin, Erkan’la fotoğraflarını atmaya kıyamaz ve bir yere saklar. Ancak Birol Esin’in fotoğrafla ilgili yalanını yakalar!

  Eylül’ün Erkan’la tatile çıkmak için sürpriz bir nedeni vardır: Erkan’a ondan boşanacağını açıklamak! Tatilde, Eylül Erkan’a çok büyük bir oyun oynar. Eylül’ün gerçek yüzünü gören Erkan Eylül’ü terk eder!

  Erkan’ı Eylül’le tatilde zanneden Esin, Mert’le ilgili geri dönüşü olmayan bir adım atar. Bu sırada Erkan boşanma dilekçesiyle Esin’e gelir!

  Birol’la tanışmak için Esinlere gelen Nevra, şok edici bir yalana ortak olur! Nevra Birol, Mert ve Esin’i yemeğe davet eder. Bu daveti öğrenen Selim, Birol’a gerçekleri anlatmaya karar verir!

  Fevzi Kehribar’ın yokluğunda dükkânda hâkimiyetini kurar. Mert’ten öğrendiklerini hayata geçirir… Kehribar’ı çok şaşırtıcı sürprizler beklemektedir.

  İpek ve Levent film için özel bir yemeğe davet edilir. İpek davet için bir elbise beğenir ama alamaz. Elbisenin aynısını Melek dikerken, Levent beğendiği elbiseyi İpek’e hediye eder. İki elbise arasında kalan İpek, bir tercih yapmak zorundadır. İpek’in tercihi herkes için sürpriz olur!


  Özgür Barış’ı, kendisini kullanmakla suçlar! Hem de İpek’i kıskandırmak için! Bu suçlama Barış’ın hayatını tehlikeye sokar!   
Melekler Korusun 60. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Melekler Korusun 50.Bölüm Özeti

  Melekler Korusun 50.Bölüm Özeti

  AŞK BASKINI Kazada bebeğini kaybeden Eylül büyük bir sinir krizi geçirir.Esin Masal'ı Erkan'ın nüfusuna yazdırmaktan vazgeçer.Ancak Salih,doğum belgesini Erkan için gizlice alır.Bu sırada Kehribar,Mert ve Esin'i evlendirmek için ilk adımı atar! Melek Barış'ın İpek'i aldattığını öğrenir.Ancak İpek'te Barış'ı kaybetme korkusu ağır basar ve onunla birlikte olmaya karar verir! Melek,sahil...
 2. Melekler Korusun 55.Bölüm Özeti

  Melekler Korusun 55.Bölüm Özeti

  Erkan ve Mert velayet davası yüzünden birbirlerine girerler. Esin, Erkan’ı davadan vazgeçirmek için evine çağırır. Erkan ve Esin’in aşkı özlemle alevlenirken Mert gelir! Levent İpek’i oynadığı filmin partisine davet eder. Barış da Özgür’ü sahne aldığı bara çağırır. Ancak kader hepsine bir oyun oynar… Gecenin sonunda Levent ve Barış birbirlerine girer. Hem de Özgür yüzünden! Selim, bir...
 3. Melekler Korusun 57. Bölüm Özeti

  Melekler Korusun 57. Bölüm Özeti

  Selim’in adamı Kerem, Erkan ve Esin’i öpüşürlerken fotoğraflar. Erkan, Kerem’i Mert’in tuttuğunu zannederken, Esin de Eylül’den şüphelenir… Erkan fotoğraf makinesini ele geçirir ve kanıtları yok eder. Ancak ardında bir iz bırakır! Selim, Esin ve Erkan arasında geçenleri Mert’e söyler! Mert buna inanmak istemez ama içine düşen şüpheye yenilip, Esin’i takip etmeye başlar! İpek ve Levent’in...
 4. Melekler Korusun 62. Bölüm Özeti

  Melekler Korusun 62. Bölüm Özeti

  İpek ve Özgür, trafik kazası geçiren Barış’ı hastaneye kaldırırlar. Hastaneye gelen Levent, şaşırtıcı bir manzarayla karşılaşır… Özgür, kazadan dolayı kendini suçlar. Bir an olsun Barış’ın yanından ayrılmaz. Ancak Barış için Özgür’ü affetmek kolay olmaz… Özgür ve Barış arasındaki gerilimi fark eden İpek, Özgür’e hesap sorar! Özgür de İpek’in Barış’a karşı gerçek duygularını öğrenir....
 5. Melekler Korusun 69. Bölüm Özeti

  Melekler Korusun 69. Bölüm Özeti

  69. Bölüm Sözler ve Sırlar İpek, Aslı'nın gelişiyle rezil olur! Barış tüm geceyi Aslı'yla geçirir... İpek ve Aslı arasında soğuk bir savaş başlar. Sonunda Barış İpek'e bir söz verir... Mualla'nın bebeği tehlikededir. Kehribar, hesap sormak için Fevzi'nin karşısına çıkar. Mualla'yı alıp götürmeye gelmiştir! Erkan'ı Birol bulur! Erkan tanınmayacak haldedir! Birol'un Erkan'dan kurtulmak...

Sayfayı Paylaş