gebe
 1. HaYaL

  HaYaL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Şubat 2009
  Mesajlar:
  11.261
  Beğenilen Mesajlar:
  229
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Şehr-i HaYaL

  Melekler Korusun 60. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

  Özgür tüm gün Barış’tan kaçarken Barış gerçek duygularıyla yüzleşir. Özgür’ü rol olayıyla ilgili köşeye sıkıştıran İpek, Özgür’ün gerçek derdini anlar!
  Esin, Erkan’la fotoğraflarını atmaya kıyamaz ve bir yere saklar. Ancak Birol Esin’in fotoğrafla ilgili yalanını yakalar!

  Eylül’ün Erkan’la tatile çıkmak için sürpriz bir nedeni vardır: Erkan’a ondan boşanacağını açıklamak! Tatilde, Eylül Erkan’a çok büyük bir oyun oynar. Eylül’ün gerçek yüzünü gören Erkan Eylül’ü terk eder!

  Erkan’ı Eylül’le tatilde zanneden Esin, Mert’le ilgili geri dönüşü olmayan bir adım atar. Bu sırada Erkan boşanma dilekçesiyle Esin’e gelir!

  Birol’la tanışmak için Esinlere gelen Nevra, şok edici bir yalana ortak olur! Nevra Birol, Mert ve Esin’i yemeğe davet eder. Bu daveti öğrenen Selim, Birol’a gerçekleri anlatmaya karar verir!

  Fevzi Kehribar’ın yokluğunda dükkânda hâkimiyetini kurar. Mert’ten öğrendiklerini hayata geçirir… Kehribar’ı çok şaşırtıcı sürprizler beklemektedir.

  İpek ve Levent film için özel bir yemeğe davet edilir. İpek davet için bir elbise beğenir ama alamaz. Elbisenin aynısını Melek dikerken, Levent beğendiği elbiseyi İpek’e hediye eder. İki elbise arasında kalan İpek, bir tercih yapmak zorundadır. İpek’in tercihi herkes için sürpriz olur!


  Özgür Barış’ı, kendisini kullanmakla suçlar! Hem de İpek’i kıskandırmak için! Bu suçlama Barış’ın hayatını tehlikeye sokar!


   
Melekler Korusun 60. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Melekler Korusun 46. Bölüm Özeti

  Melekler Korusun 46. Bölüm Özeti

  AŞKIN ŞEREFİNE Melek ve Salih'in evlilik haberi herkesi birbirine düşürür.yemekte büyük olay çıkar.ipek ve deniz arasında kalan özgür denizi terk eder.denizde evden ayrılarak şenere taşınır. Aynı gece melek salihle süpriz bir anlaşma yapar.Salih Melek'e İpek yüzünden kavuşamaz.Bu arada Melek Denizle arasını düzeltmek ister ama bilmediği bir gerçek vardır.Mualla ve Fevzi,yemek...
 2. Melekler Korusun 51.Bölüm Özeti

  Melekler Korusun 51.Bölüm Özeti

  "YOL AYRIMI" İpek ve Barış'ı basan Melek,ikisinin birlikte olduğunu zanneder.Barış ise,bu baskını Melek'in bilerek tezgahladığını düşünür.İpek ise,Melek'in sahil güvenlik ihbarını öğrenir.Gerçek niyeti ortaya çıkan Melek,Esin'i ve Özgür'ü evden kovar! Özgür,Deniz'i yakmamak için suçu kendi üzerine alır.Herkes bulunan hapın Deniz'in olduğuna inanmaktadır! Bu sırada Işıl...
 3. Melekler Korusun 58. Bölüm Özeti

  Melekler Korusun 58. Bölüm Özeti

  “İLK ADIM” Barış, Levent ve İpek’in öpüştüğünü öğrenir! Barış ve Özgür yakınlaşırken İpek, Levent’e karşı hislerini sorgulamaya başlar… İpek, deneme çekimlerine girdiği rolü alır! Levent’le aynı filmde oynayacaktır. Filmin yapımcısı Özgür’ün annesi Selda’dır. İpek, Selda’nın Arda’yla ilişkisini öğrenir. Tuna ve Arda, Selda’yı dolandırmak üzeredirler. Bunun ortaya çıkması Levent’e bağlıdır....
 4. Melekler Korusun 63. Bölüm Özeti

  Melekler Korusun 63. Bölüm Özeti

  “Melekler Korusun” dizisinde sular durulmuyor.. Erkan Esin’i defterden silecek mi? Terk edildiğini anlayan Mert ne yapacak? Özgür ile Barış’ın ilişkisi içten içe sürerken; İpek’in Barış’a olan ilgisi devam ediyor.. Bu bilmece bu hafta çözülecek mi?
 5. Melekler Korusun 70. Bölüm Özeti

  Melekler Korusun 70. Bölüm Özeti

  Engelleri Aşarken Erkan'ın geçirdiği kriz en çok Masal'ı etkiler. Masal hiç beklenmeyen tepkiler verir! Masal'ı psikoloğa götürmek zorunda kalırlar... Kehribar ve Serpil'in gelişi her şeyi değiştirir. İpek ve Barış'ın düzeni altüst olur! İpek için evden uzaklaşmanın tek yolu vardır: Tiyatroda sanat yönetmeni olmak. Ancak Aslı tiyatroda İpek'in kabusu olur! Erkan, Birol'un Özgür'e aşık...

Sayfayı Paylaş