Melekler Korusun 71.Bölüm Özeti

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Melekler Korusun 71.Bölüm Özeti
Harika bir bölümdü gerçekten izlemeyenler izlesin :)


Beklenmeyen
Barış Aslı’yı tiyatroya geri getirmek için bir anlaşma yapar. Aslı ve Barış bu anlaşmanın şerefine yemeğe çıkarlar. Ancak Barış peşlerinde paparazzilerin olduğundan habersizdir!
İpek Barış’ın Aslı’yla yaptığı anlaşmayı öğrenir. Hırsını Serpil’den çıkarır. Serpil evi terk eder! Sonunda İpek sanat yönetmenliğinden de istifa eder!


Özgür sonunda babasından haber alır. Mehmet kalp krizi geçirmiştir. Bu sırada Özgür milli takıma giremediğini öğrenir!
Babasına gerçeği söylemek isteyen Özgür yeni bir sürprizle karşılaşır…Mehmet’in gerçeklerle yüzleşmesi Birol sayesinde olur! Birol sonunda Özgür’e olan aşkına engel olamaz ve Özgür’ü şoke eder!

Esin Erkan’la arkadaş olduklarını iddia eder. Ancak Erkan bunu kabul etmez. Bu sırada Erkan tedavisinde bir basamak daha atlar!

Gazetede Aslı ve Barış’ın haberi çıkar. Haber İpek’i şoke eder! Aslı ve Barış’ın sevgili olduklarını yazmaktadır. Ancak henüz bu başlangıçtır…Aslı Barış’ı kazanmak için yeni planlar yapar!
Tiyatroya Erkan’ı görmeye giden Esin Eylül’le karşılaşır. Erkan duygularına engel olamaz ve Esin’e doğru şoke edici bir adım atar! Hem de Eylül sayesinde!

Gazetede yazanlara rağmen tiyatroya gelen İpek gördükleri karşısında şoke olur! Barış ve Aslı gerçekten de sevgili gibidirler!
 
Üst