MELEKLER.MEKANI'na ünlülerden sevgiler öpücükler :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öpücüğün gücü

Öpücüğün gücü

Tüm aşkların en tutkulu ortak paydasıdır öpücük. Ancak öpücükten öpücüğe de fark var. Hayal gücünüzü çalıştırın onu hiç ummadığı bir yerde ve şekilde öpün. Sevgiliniz varsa öpücükler kaçınılmaz olarak geliyor akla… Birçok öpücük tarzı bulunuyor. İşte hayallerinizden ya da gerçek yaşantınızdan kesitlere rastlayabileceğiniz o özel anlar. Ve o anları daha özel kılacak mekânlar… Yapmanız gereken...
  2. Sevgi....

Sevgi....

Çiçeklerin büyümesini izlemektir Mektup yazmaktır Hep O'nu düşünmektir Birlikte vakit geçirmektir Dalgaların sesidir SEVGİ Kuşların kırıntıları yiyişini izlemektir Birlikte AYNI yöne bakmaktır Eşit olmaktır Vahşi dalgalara yelken açmaktır Yağmura aldırmadan yürümektir Uçurmaktır sevdiğini Piknik yapmaktır Yanağını okşamaktır Ve...
  3. Ünlü Şairlerden En Güzel Sevgi Şiirleri Burada

Ünlü Şairlerden En Güzel Sevgi Şiirleri Burada

En güzel sevgi şiirleri Ünlü Şairlerin Sevgi ile ilgili şiirleri Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız babalar günü şiirleri konusunun ardından şimdi de en güzel sevgi şiirleri ile karşınızdayız :) SEN BENİM SARHOŞLUĞUMSUN Sen benim sarhoşluğumsun ne ayıldım ne ayılabilirim ne ayılmak isterim başım ağır dizlerim parçalanmış üstüm başım çamur içinde yanıp sönen ışığına düşe...

Sayfayı Paylaş