melekler şehri

deniz_25710

Yeni Üye
Üye
melekler şehri
benim köşem bölümüne açtım ;nereye açabilirim bulamadım bunun için afbuyurun:bolt:

Slmlar,

,
biggrin.gif

meleklermekani sehrini kuruyoruz,
nekadar cok ziyaret edilirse okadar sehirimiz büyüyor, hadin bakalim sehrimizi tr nin en büyügü yapmak icin bu adresi herkeze verin bassinlar günde birkez
smile.gif

meleklrmekani - MyMiniCity
şimdilik bu linkle başlıyoruz öncelikle nüfüsümuzu arttırmalıyız şehrimiz geliştikçe yeni linller eklenecektir

arkadaşlar oyun tarzı ama sadece tıklıyorsunuz linke,ve günde birkez tıklama hakkınız var ne kadar çok kişi tıklarsa şehrimiz o kadar çabuk gelişir ve tr nin en büyük şehri olur,hoşuma gitti ve katılmak istedim,tıklamanızın hiç bir zararı yok ve banada katkısı yok böyle düşünmeyin sadce bir oyun siz tıkladıkça şehir büyüyor:D

benim köşem olsun burası ama şehrimize ugramayı unutmayın

sevgiler

Son düzenleme:
Ce: melekler şehri

1712. sıradayız tıklama ne kadar artarsa o kadar yükseliriz.. yalnız unutmayın melekler aynı bilgisayardan günde yalnız bir tıklamayı kabul eder..ee arkadaşlarınıza da tıklatmayı unutmayın

sevgiler

bu ne oluyor.linkte vermişsiniz..biraz açıklama yapar mısınız?

yeterli açıklamayı yaptıgımı düşüyordum ama... bu bi oyun aslında öyle girip oynabilecegimiz birşey degil bölge belirleyip orada şehir kuruyoruz , kuruyoruz derken girip eklenti yapmak degil linke tıklıyoruz ve tıklamaya oranla büyüyor, bi kazanç benzeri bişey degil sadece kurulmuş olan şehir tıklama miktarı ile artıyor...

sevgiler

1094. sıradayız hadi melekler şehrimiz büyüsün tıklayalım....

hehhe bu arada neden meleklermekanidegil melekrmekani derseniz 13 harften fazlasını kabul etmiyorrr :D e kaynadı öyle olunca arada:D:D:D

sevgiler

Geri