Melekler Sizinle Türkiye! Almanya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Almanya

Almanya

Almanya Coğrafi Verileri Konum: Orta Avrupa, Baltik Denizi ve Kuzey Denizi kıyısında, Hollanda ile Polonya arasında, Danimarka'nın güneyinde yer almaktadır. Coğrafi konumu: 51 00 Kuzey enlemi, 9 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: 357,021 km² Sınırları: toplam: 3,621 km Sınır komşuları: Avusturya 784 km, Belçika 167 km, Çek Cumhuriyeti 646 km, Danimarka 68 km, Fransa 451...
  2. Ceza Türkiye sizinle gurur duyuyor

Ceza Türkiye sizinle gurur duyuyor

Sokaklar sanki bahçesi belde dokuz milimetresi Ucuzdan insan harcayıp bedava candan etmesi Sporcu mu kumarbaz mı elindeki bonservisi Teşviklerde gelince terlemeden vurdu voleyi Türkiye sizinle gurur duyuyor Hamili kart yakınları yakınlarının yakınları Satın alıyor yarınları tok gezerler karınları Rüşvet çözer sorunları para basar torunları İnanç deyip insanlara kendi ceza kesenler Zihniyet...
  3. almanyadaki meleklere .......

almanyadaki meleklere .......

almanyada olan meleklere bisorum var yarin yani 1 mayista almanya tatilmi....burasi tatilde...
  4. Almanya´daki melekler gelin tanisalim!

Almanya´daki melekler gelin tanisalim!

gelinlik almanya gelinlikler almanya almanyada gelinlik almanyadaki gelinlikciler Artik bi baslangic yapalim kizlar ne dersiniz, M.C. yorulmus bukadar is yapmis. Bence nerden katildigimizi yazalim önce bakalim kim kime yakin belki kapi komsusuyla görüsüyoruz haberimizin olmadan :D evet canlarim ben Meryem Karlsruhe´ye yakin kücük bir kasabada yasiyorum.....
  5. Türkiye-Almanya maci önce.....

Türkiye-Almanya maci önce.....

Joachim Löw: Çocuklar, bırakın ilk golü Türkler atsın, onlar atmıyorsa siz kendi kalenize atın. Cristoph, baktın 85. dakkaya kadar Türkler gol atamadı, sen gerekirse geri pası ver Robert'e. Robert sen de bu geri pasta topu ıskala gol olsun. Bakmayın öyle Berlin trenine bakar gibi, ciddiyim, onların sistemini çözdüm. Önde olan bir Türk takımı asla kazanamaz, çarşafa dolar. Bunların taktiği...

Sayfayı Paylaş