Melekler Mekanı Sitesinde Ne Buldunuz

Cevap: Melekler.............

buraya gelmeden önce benimde hem bayanlara özel bir site oldugundan haberim yokru hemde bir siteye üye olacagımdan hiç düşünmezken karsıma çıktı burası ve tereddüt etmeden anında üye oldum iyiki olmuşum ani verilen en iyi kararım bu olsa gerek gerçekten burda mutlu ve huzurlu hissediyorum yeni insanlar tanımak dostluklar kurmak paylasımlar yapmak gercekten beni çok mutlu ediyor böyle bir sitede olmaktan ve mod olarakta görevli olmaktan gurur duyuyorum öncelikle bu güzel siteyi kuran M.C adminime ve herkese tesekkürler........... İYİKİ VARSIN MELEKLERMEKANI :yahoo: :yahoo:

bu siteye tesadüfen ulaştım iyikide karşıma çıkmış.hayatım biranda renklendi valla.ben çok acemiyim.bilgisayarla yeni tanıştım.ve bu siteyle canlandım çok samimi buldum. iyiki üye olmuşum. emeği geçen herkese binlerce teşekkürler.

site gerçekten güzel.Emeği geçen herkese tşk ler.Bilgisayar kullanmayı M.M sayesinde daha çok pekiştiriyorum.Tabi kızım izin verdiği müddetçe, ve çok sıcak içten ve samimi bir site

acıkcasıı meleklerr buraya gelmeden önce hiçç konuştugum bir arkadaşım yoktuu cünküü hepp insanların cıkarlarıyla karşılaşmış biriyim....buraya nette gezerken buldum ve nedense hiç bir siteye üye olmayan ben içimdeki sese uyup üye oldumm ve oldugum için hergün biraz daha kendimi şanslı hissediyorumm buranın havasından mı nee bir başka bir sıcaklık var kuranların sevgisi deymişş bellii ... başta siteyi kuran M.C admine ve diger adminlere cok teşekkür ediyorumm..iyikii böle bir site var ve ben iyiki bu siteye üyeyimm....İYİKİ VARSIN MELEKLERR MEKANI:pasi::pasi:

bende erkekden keleği yiyince kendimi hatunların arasına attım :D:D biz birbirimizi anlıyoruz meleklerim :D yeteriz evelallah yetmediği durumlarda bulcez bişiler artık :hhh:

Saçma sapan oyunlarla vakit öldürür çoğu zaman can sıkıntısından patlar ne yapacağımı bulamazdım.Şimdi hiç bişey bulamasam gelip buradaki eski konulara bakıyorum ve çok güzel şeyler öğreniyorum...

İyi ki varsınız ..

Geri