meleklerin kandırılmaması adına...

G

gamviye

Forum Okuru
meleklerin kandırılmaması adına...
saygıdeğer adminlerim;
T.C nin bize verdiği kimlik numaralarıyla üye kaydı yaparsanız, kısmen de olsa buranın, bu sitenin saygınlığının artacağına inanıyorum. şimdi diyeceksiniz ki erkek olan annesinin kimlik numarasını da yazar.hiç kuşkunuz olmasın.ve yine erkek olan kolay kolay bu zahmete katlanmaz.yani öyle umuyorum:) thank you so much......

Ce: meleklerin kandırılmaması adına...

kendini bayan gibi görüp bunu içine sindirebilip bizi kandırıyorsa bu kendi seviyesini gösteririr.zaten bi şekilde erkek olduğunu bi yerden bi şekilde açık verip belli edebiliyorlar bu bizleri yanıltmaya çalışan kişiler.gereken yönetim olarak yapılıyor....

Galiba gamviye erkek:tsk::123::confused:

evet ecelin adminime katılıyorum bi yerde elbet kendini belli edecektir hem neyini paylaşacak bizlerleki bakıcak paylaşacak bişisi yok terkedecek bir müddet sonra ha niyeti geyikse oda ortaya çıkarılır sonunda yani kaçış yokk:)

Cevap: meleklerin kandırılmaması adına...

kendilerini ele veriyorlar zaten kadınların onlardan akıllı olduklarını unutuyorlar

Cevap: meleklerin kandırılmaması adına...

Tabiki dikkat cok önemli... Ecelin hakli bir erkek kendine bunu nasil yedirebilir ne isine yarar ki??
Hem TC nosu iyi bir fikir degil biz gurbetciler yani benim gibi alman vatandaslari napacak????

Geri