meloma geçmiş olsun

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
meloma geçmiş olsun
melom gözel bacım geçmiş olsun seni çok seviyoruz hepimiz umarım sağlığına kavuşursun tez günde sen olmasan olmuyo be abuzerim

Ce: meloma geçmiş olsun

melom geçmiş olsun canım inşallah hemen kendini toparlayıp tekrar aramıza o pozitifliğinle tekrar katılırsın Allah acil şifalar versin bacım...seni seviyoruz bunu unutma dualarımız seninle...

melom bitanecik ablemm :becky:beni çok korkuttun :(seni çok seviyorum melom bir daha sakın hasta olma valla gebertirim yoksa :(

Geçmiş olsun canımcım, ben ne olduğunu bilmiyorum uzak kaldım bu aralar. Her ne ise kendine iyi bak, iyi ol hep... Tekrar geçmiş olsun canım benim.

çok teşşekür ederim arkadaşlar içimdeki güç oldunuz hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız meleklerim

Belki bugün kapılar açılır, içeri doluşur hep tüm sevdiklerim. Sohbetler ederiz tüm içtenliğimizle, kahkahalar savururuz göklere. Bir de çay demlemeli mutlaka, cam bardaklarda içeriz çaylarımızı.

Belki bugün yağmur yağar. Yağmura, suya susamış bu topraklar, sokaklar, bahçeler bayram eder. Kana kana içlerine alırlar suyun o eşsiz tadını.

Belki bugün yumuşak olur biraz daha insanların kalpleri. Herkes daha bir düşünerek incelikle konuşur ve iyilik yapmak ister hep çevresindekilere.

Belki bugün ağaçlar aynı anda çiçek açar. Rengarenk olur her taraf. Çiçeklerin güzelliği içimizi sarar.

Belki bugün güzel bir haber gelir uzaklardan. Ne zamandır beklediğim, ihtiyacım olduğunu bildiğim bir haber.

Belki bugün işler hep yolunda gider. Aksi, karşısındakini dinlemeyi nedense hiç bilmeyen insanlar çıkmaz yoluma, bugün giremezler hiç hayatıma.

Belki bugün ben de daha iyi olurum, yararlı şeyler yapabilirim kendim ve ailem için; tüm sevdiklerim için.

Belki bugün vakit ayırırım kendime. Şiirler yazarım, sevdiklerimi ararım, eski defterlerimi karıştırırım, fotoğrafları düzenler, anılara dalarım. Belki de gezerim kafamı dağıtmak istercesine. Yeşile, maviye, sarıya, kırmızıya dalarım. Dere sesi dinlerim, kuşların suya kanatlarını değdirip havalanmalarını seyrederim.

BELKİ BUGÜN MUTLULUK SATIN ALIRIM ÖNÜME ÇIKAN TÜM SATICILARDAN…:).

Geri